Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Plajvi said:

Rajko je vrlo asertivan. :laugh: Vadi svakoga iz comfort zone-a. 

Radonja skrene s pameti cim mu glas cuje, pre nego sto i postavi pitanje. 

 

Uspeo je i Klopa da zbuni. Covek se okrenuo prema prevodiocu i pitao ga "zasto je ovaj ljut, deluje kao da je ljut".:laugh:

  • Haha 2
Link to comment

Meni bas deluje da je taj rajko neki car. Sta inace pitaju nasi novinari posle utakmice? Vasi utisci? Sledi derbi, kako cete se pripremati? Nekom igracu ne znam kad su postavili neko pitanje. Kod nas su te konferencije neka protokolarna stvar koju bi svi radije preskocili, ne znam zasto ti ljudi rade posao koji rade uopste.

 

da dodam da je evroliga generalno uzasna po tom pitanju. oni se kao trude da imitiraju nba, a ne mozes da nadjes nekog da izvuce neku izjavu od igraca. 

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, renne said:

za neku sa kosova

 

Mislim, ne vise. "Radio" je za KiM radio, sad valjda ima akreditaciju nekog naseg iseljenickog "medija" preko bare. Cini mi se da sam ga skoro cuo da se jednom predstavio kao novinar tako nekog medija.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Meni bas deluje da je taj rajko neki car. Sta inace pitaju nasi novinari posle utakmice? Vasi utisci? Sledi derbi, kako cete se pripremati? Nekom igracu ne znam kad su postavili neko pitanje. Kod nas su te konferencije neka protokolarna stvar koju bi svi radije preskocili, ne znam zasto ti ljudi rade posao koji rade uopste.

 

da dodam da je evroliga generalno uzasna po tom pitanju. oni se kao trude da imitiraju nba, a ne mozes da nadjes nekog da izvuce neku izjavu od igraca. 

 

bukvalno, rajko jedini pokusava da postavi neko pitanje. bar kada sam poslednji put proveravao. mada ne znam kada sam poslednji put slusao najave pre utakmica ili izjave posle. bole usi od tih gluposti. bilo je zanimljivo slusati dula, karija, acu tricu, vladu djurovica, njima i ne trebaju pitanja :) ova nova generacija ko roboti.

Edited by Nikodije
Link to comment
37 minutes ago, Nikodije said:

 

bukvalno, rajko jedini pokusava da postavi neko pitanje. bar kada sam poslednji put proveravao. mada ne znam kada sam poslednji put slusao najave pre utakmica ili izjave posle. bole usi od tih gluposti. bilo je zanimljivo slusati dula, karija, acu tricu, vladu djurovica, njima i ne trebaju pitanja :) ova nova generacija ko roboti.

Koliko sam ludeo od tih konferencija posle meča dok je KKP igrao u EL. Iz nedelje u nedelju ti dolaze Blat, Mesina, Laso, Paskval, Geršon... i tim "novinarima" tamo je najdalje što mogu da dobace "šta mislite o atmosferi u hali?", pa mislim da bi prezenterke vremenske prognoze posle par kola otkrile novo pitanje. 

  • +1 3
Link to comment

jao da, kad cujem to pitanje o atmosferi u hali... al to zato sto su ti novinari vise navijaci nego novinari, pa im je samim tim atmosfera zanimljivija nego sama kosarka u koju se ne razumeju pa ne znaju ni sta bi pitali.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Mislim, ne vise. "Radio" je za KiM radio, sad valjda ima akreditaciju nekog naseg iseljenickog "medija" preko bare. Cini mi se da sam ga skoro cuo da se jednom predstavio kao novinar tako nekog medija.

Moguće

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...