Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikola77 said:

Da mi je neko na pocetku sezone rekao da ce Deda postati defanzivna zver, mislio bih da me zajebava.

 

Svake godine nas Deda na proljece iznenadi, kao snijeg putare :fantom:

  • +1 2
Link to comment

I Holins postaje faca, Djenkin mindset u Kinzijevom telu. 

Gledao sam premotano drugo poluvreme sinoc (opet sam zaboravio da igramo, vratite staaaaari format), on je igrao non-jebeno stop, mislim da se samo tokom tajmauta odmarao, fenomenalan branic. Gomilu puta njegov igrac nije mogao ni loptu da primi, kamoli da puca.


+ je vezao 5 tekmi u EL s dvocifrenim brojem poena, a juce je i (bukvalno) zakucao ekser u kovceg. 

Tacno na vreme. 

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, Plajvi said:

I Holins postaje faca, Djenkin mindset u Kinzijevom telu. 

Gledao sam premotano drugo poluvreme sinoc (opet sam zaboravio da igramo, vratite staaaaari format), on je igrao non-jebeno stop, mislim da se samo tokom tajmauta odmarao, fenomenalan branic. Gomilu puta njegov igrac nije mogao ni loptu da primi, kamoli da puca.


+ je vezao 5 tekmi u EL s dvocifrenim brojem poena, a juce je i (bukvalno) zakucao ekser u kovceg. 

Tacno na vreme. 

 

Holins nije bio sporan od pocetka, nije ga isao sut neko vreme ali je sada otprilike na nivou karijere sto se procenata tice. Za ovo ostalo smo znali sta dobijamo kad smo ga kupovali. On je bio dobar defanzivac i u Zenitu, Lojd ga je zapamtio dobro, sada te njegove odbrambene karakteristike jos vise dolaze do izrazaja u timu gde svako obavlja svoje defanzivne zadatke.

  • +1 1
Link to comment
On 3.3.2022. at 21:42, Borca said:

 

Radonjic rece malopre na konferenciji posle utakmice da je najvaznije da nije teza povreda u pitanju tj. da je mnogo bolje nego sto je izgledalo kada se Markovic povredio na utakmici sa Fenerbahceom.

Rekao je i da će igrati na sledećoj utakmici, samo da ne zna na kojoj... :rolf: Bog je Radonja, žešće ga je ispizdio onaj matori kreštavac sinoć na kzš sa onim stupidnim pitanjima i zaključcima. 

11 pobjeda je solidno, možda bi sa Nnokom bila i koja pobjeda više, šta je tu je sad.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Rajko je realno sramota. Je li moguće da nema niko da ga povuče u stanju i da mu očita lekciju, ili bar da mu tutne u ruke neka smislena pitanja.

Link to comment

Rajko je vrlo asertivan. :laugh: Vadi svakoga iz comfort zone-a. 

Radonja skrene s pameti cim mu glas cuje, pre nego sto i postavi pitanje. 

Link to comment

to je pre do radonje. jednom sam se zajebao da gledam njegovo gostovanje kod edina i koleta, neprijatnost je isijavala iz ekrana. razumem ja njega na licnom nivou, ali takav je posao da ce neko morati da te pita nesto s vremena na vreme. 

Link to comment

Pitao ga je gluposti tipa šta je gore primiti koš u zadnjoj sekundi napada ili promašiti zicer? Pa nešto tipa  zašto je Kuzmić malo igrao, i masu nekih nebuloza. Ali nije Rajko iritantan samo Radonji, primjetio sam to i kod drugih trenera kad on krene sa opservacijama.

 

A slažem se da Radonji žešće na neku stvar idu gostovanja po medijima i intervjui.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

A slažem se da Radonji žešće na neku stvar idu gostovanja po medijima i intervjui.

 

a mini intervjui pre i u poluvremenu utakmice su mu prava robija. bilo bi cool da neko napravi kolaz njegovih mini intervjua :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...