Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Baš teška sramota. Najveća ove sezone, a i nekoliko prethodnih. 

Jbg, Markovića su uzdigli na nivo besmrtnika posle kupa, a on je samo ubacio 3 trojke jer su ga bezobrazno puštali. Danas je bio ono što jeste, bivši. Ivanović je, pak, bio još gori. 

Ipak, Kavadas je utisak večeri. Da je potrajalo dao bi ovoj dvojici 100 poena. 7 promašenih bacanja u 2. poluvremenu. Kako oni kvalitetno ponište svaki nagoveštaj nekog kontinuiteta dobrih partija. 

Edited by fandorin
  • +1 2
Link to comment

Ne moze biti gore tekme od one protiv Zalgirisa u Areni, kad smo igrali top 16 prvi put.

Pre tekme bilo u vestima da ce za svaku trojku koju ubacimo biti uplaceno 3k u dobrotvorne svrhe (mislim za decu bez roditeljskog staranja).

Izgubili smo 2 razlike, trojke 0/19. 

 

  • +1 1
Link to comment

Eh, sta je iskustvo...

Poucen prethodnim mrljokurcenjem, za moj ukus ove sezone suvise cestim, negde na pola druge cetvrtine sam jednostavno prebacio na neki levi kanal i brljao po telefonu. Ja da gledam nesto sto predstavlja podsmeh kosarci kao igri samo da bih se zvao navijacem, ne pada mi na pamet.

A sve manje imam volje da gledam i ovo drkanje po ABA ligi, jer ne vidim poentu da se konstantno juri osvajanje ABA lige da bi se igralo u EL, gde se potom u EL cesto igra pod rucnom i sramotno, da bi se cuvala snaga da se osvoji ABA, koju treba osvojiti da bi se igrala EL u kojoj cemo igrati sa pola snage...

Jebo ja to...

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Plajvi said:

Ne moze biti gore tekme od one protiv Zalgirisa u Areni, kad smo igrali top 16 prvi put.

Pre tekme bilo u vestima da ce za svaku trojku koju ubacimo biti uplaceno 3k u dobrotvorne svrhe (mislim za decu bez roditeljskog staranja).

Izgubili smo 2 razlike, trojke 0/19. 

 

 

Pa gora je svakako, možda je ta nepodnošljivija sa aspekta navijanja, ali i sa takvim šutem bi taj tim pomeo all star ove utakmice. 

Link to comment
46 minutes ago, Drako said:

Eh, sta je iskustvo...

Poucen prethodnim mrljokurcenjem, za moj ukus ove sezone suvise cestim, negde na pola druge cetvrtine sam jednostavno prebacio na neki levi kanal i brljao po telefonu. Ja da gledam nesto sto predstavlja podsmeh kosarci kao igri samo da bih se zvao navijacem, ne pada mi na pamet.

A sve manje imam volje da gledam i ovo drkanje po ABA ligi, jer ne vidim poentu da se konstantno juri osvajanje ABA lige da bi se igralo u EL, gde se potom u EL cesto igra pod rucnom i sramotno, da bi se cuvala snaga da se osvoji ABA, koju treba osvojiti da bi se igrala EL u kojoj cemo igrati sa pola snage...

Jebo ja to...

idi gledaj fmp :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...