Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

22 minutes ago, Nikodije said:

kao sto rekoh, doci ce sut kad bude trebalo, mada mi je cudan i robija sa tom taktikom da toliko prostora daje, ajde pefiju, ali bas da pustas voltersa da sutira, cudno. odbrana a la mutin radnicki, "nece valjda".

Da, to je i moj utisak. Nikad mi nije bilo jasna ta taktika, razumem da se pomaže sa losijih šutera i da se svesno preuzme određen rizik, ali da se bilo kom beku, pa i Pefiju, odmičeš 5 metara je sumanuto. 

Muta je to radio redovno i nikad mu nije prošlo. Najbliži je bio u polufinalu u Laktašima, s tim što je tada radikalizovao taktiku, puštao je sve. I niko ništa nije mogao da pogodi, ni Rakočević, Simon lomio table. I opet je izgubio. 

  • +1 1
Link to comment

to je taktika kada si uplasen i svestan da si autsajder pa se nadas da ce protivnik da lomi table. robija sam ne veruje u svoj tim.

btw tako nas je i cibona pustala u areni 2014, pa smo sutnuli trojke 2/32. dakle nekad i upali. jednom u 10 godina.

Edited by Nikodije
Link to comment

niđe veze, Edin baš ništa negativno ne emituje. šta je rekao?

 

ako neko truje to je Šarenac čiji prenosi su parastos svaki put kad Zvezda pobedi Partizan, Tegeltija sa kravatom

  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, Nikodije said:

to je taktika kada si uplasen i svestan da si autsajder pa se nadas da ce protivnik da lomi table. robija sam ne veruje u svoj tim.

btw tako nas je i cibona pustala u areni 2014, pa smo sutnuli trojke 2/32. dakle nekad i upali. jednom u 10 godina.


Uf, nezaboravna tekma, na poluvremenu su isli da se izvinjavaju najvernijima™ sto nece sut, urnisao nas je onaj njihov plej - Stroberi bese? Igrali su i Saric i MJK. 

Edited by Plajvi
Link to comment
19 hours ago, levi said:

niđe veze, Edin baš ništa negativno ne emituje. šta je rekao?

 

ako neko truje to je Šarenac čiji prenosi su parastos svaki put kad Zvezda pobedi Partizan, Tegeltija sa kravatom

Nije Sarenac Partizanovac, pogresio si ti tu nesto.

 

A za Edina si u pravu. I jedni i drugi ga neopravdano kritikuju.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...