Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Nije problem samo u tome što trener nema vremena, čak to i nije glavni problem po meni. Treneri su u klubu relativno kratko, sve preko dve godine je prava retkost, a klub bi trebalo da ima neku dugoročnu stategiju nevezanu za trenutnog trenera. Pored toga, trener se bavi mikro menadžmentom prvog tima, a sportski direktor je zadužen za širu sliku uključujući prvi tim, filijale, mlađe kategorije, pul trenera i tako dalje. Čak i Čović uvek ima nekoga na toj poziciji.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Još veći issue tu su menadžeri. Oni su potpuno preuzeli ulogu skautinga (bolje reći obesmislili). Ni to i ono prethodno se naravno ne odnosi na nba.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

menadzer je tu da uvali nesto sa svog lagera za jednu sezonu, ali ako hoces dugorocnije da razmisljas, onda ti treba struka u okviru kluba koja se samo time bavi. ne znam tacno na kom je to nivou u zvezdi i ko tacno sta radi, ali cinjenica da drzi hipstera na plati sportskog direktora da ovaj ne bi nista radio, ne govori dobro.

  • +1 1
Link to comment

svakako imas na blagajni, al onda dodji bar sat i po ranije. svakako dodji bar sat i po ranije ako kupujes karte za tribine da ne bi visio sa plafona. to su cari igranja u pioniru.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

menadzer je tu da uvali nesto sa svog lagera za jednu sezonu, ali ako hoces dugorocnije da razmisljas, onda ti treba struka u okviru kluba koja se samo time bavi. ne znam tacno na kom je to nivou u zvezdi i ko tacno sta radi, ali cinjenica da drzi hipstera na plati sportskog direktora da ovaj ne bi nista radio, ne govori dobro.

Znam površno hipstera iz mlađih kategorija FMP-a. Završio Megatrend kada je video da nema ništa od seniorske  košarke. Onda neki evroligin master. Pa radio kao menadžer kafića. Pa godinu dana kao agent. Onda PR i Marketing u KLS-u dve godine i paralelno neku kontrolu marketinga klubova kao Evroligin delegat. Onda je to batalio i postao menadžer nekog fitnes centra. I sada je naš sportski direktor. Verovatno da bi bio OK u marketingu ili da se bavi odnosom sa Evroligom, implementacijom njihovih propisa i slično.

 

Edit: dugogodišnji PR menadžer Miroslava Raduljice, drugara iz mlađih kategorija 

Edited by Heaviside
Link to comment
58 minutes ago, Nikodije said:

svakako imas na blagajni, al onda dodji bar sat i po ranije. svakako dodji bar sat i po ranije ako kupujes karte za tribine da ne bi visio sa plafona. to su cari igranja u pioniru.

Jel moze da se kupi online?

Link to comment

Imate karte na bar tridesetak lokacija u Bg, ja sam juče uzeo u prodavnici (zove se Trafika :), u Zdravka Čelara (dvorana Radivoj Korać). 

Idite na sajt tickets, pa pogledajte koji su im partneri, prodaju svi osim Delfi knjižare. Nema potrebe da se gužvate na blagajni Pionira.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...