Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

29 minutes ago, Filozof manijak said:

Mene zanima za koga navija basistkinja Repetitora Ana Marija?

Eto vama Borisa :fantom:

 

S obzirom da se bavi jogom verovatno navija za zdrav život, a to je u suprotnosti sa onim što predstavljaju blizanci.

Link to comment

Đoković je naš Nordeus, sipaće pare ali zahteva anonimnost
 
 
Ne može pored Čovića niko bitan da uđe u klub, mogu samo ovi indijanci i ikebane koji mu se neće mešati u posao. Bilo bi dobro npr kad bi doveo pravog sportskog direktora za promenu, ali nema ništa ni od toga



  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Čović nema tu funkciju od kada se rastao sa Rašom Radovanovićem. Formalno ima, Ristović je bio, pa na kratko Neša Ilić, sada ovaj Vasiljević, ali svi mi oni izgledaju kao poslušnici tj. čisti operativci, a da Čović sa trenerom donosi važne odluke. Tako da ništa od toga, ne želi Čović pravog sportskog direktora.

  • +1 1
Link to comment

Poješće evolucija tu funkciju. Ja ne znam 5 aktuelnih sportskih direktora u svetu sporta. .. A uglavnom su to ili bivši menadzeri ili njihove Sančo Panse.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, kralj said:

Poješće evolucija tu funkciju. Ja ne znam 5 aktuelnih sportskih direktora u svetu sporta. .. A uglavnom su to ili bivši menadzeri ili njihove Sančo Panse.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

U regionu CedOlimpija i Partizan imaju jake sportske direktore, al to je zato što imaju slabe predsednike. Slabe u smislu da se ne bave terenom, pa im treba osoba od poverenja za košarkaške operacije. U Zvezdi bi sportski direktor samo smetao jer predsednik i trener donose sve odluke. Što je malo neozbiljno, treba ti čovek od struke koji bi cele sezone pratio igrače, tržište, pravio planove... za tako nešto Radonja nema vremena tokom sezone, a Čović znanja.

Link to comment
27 minutes ago, ducca said:


Alan Big Sauce Williams sto je igrao za Sunse??

 

Taj. Zvuci kao patka, treba platiti obestecenje, a i skraceni masni defanzivni krater ne zvuci kao Radonjin tip.

 

Ali mozda se ipak nesto kuva oko centra, Misko navodno nudi neki novogodisnji paketic. Samo je nejasno da li se radi o Noku ili Petrusevu. Valjda je i Hasan Martin njegov. 

Link to comment
 
U regionu CedOlimpija i Partizan imaju jake sportske direktore, al to je zato što imaju slabe predsednike. Slabe u smislu da se ne bave terenom, pa im treba osoba od poverenja za košarkaške operacije. U Zvezdi bi sportski direktor samo smetao jer predsednik i trener donose sve odluke. Što je malo neozbiljno, treba ti čovek od struke koji bi cele sezone pratio igrače, tržište, pravio planove... za tako nešto Radonja nema vremena tokom sezone, a Čović znanja.
Još veći issue tu su menadžeri. Oni su potpuno preuzeli ulogu skautinga (bolje reći obesmislili). Ni to i ono prethodno se naravno ne odnosi na nba.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...