Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Teslijanci u UO, Nestorović počasni precednik. Na grb dodajemo bosansku piramidu. Porodica dobija sa klubom i Pionir da ga od temelja renovira i potom ispostavi račun gradu Bgd. 

Link to comment

bogme, kako se novak lozio protiv barse, skakao, par puta cak usao u teren, maltene moze se voditi pod nesportsko ponasanje s obzirom da je sedeo pored terena, ocigledno je da posebno vezan za kkcz, te stoga ne treba biti cinican spram njegovog eventualnog angazmana. pare dati nece, ali on sam kao brend je dovoljan da lepo zazvuci da je on u upravi kkcz. kada je on na utakmicama zvezde evroliga to obavezno objavi na svojim mrezama.

  • +1 1
Link to comment

Lepo je što Novak dođe jednom, dvaput godišnje na utakmicu kada mu to obaveze dozvoljavaju, ali neće se on angažovati, niti je tako nešto uopšte moguće u ovoj fazi njegovog života, nego će Srđan, mlađi Nenovak, stric da se uvale u upravu. Klasik Đoković priča, Novak dođe i slika se, ovaj put iskreno, a Srki na konto toga izvlači šta mu se već izvlači. Mislim, ovde nema šta da se izvuče, ali neće sigurno ničime ni doprineti.

 

 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

tsja uvek se lako posrati po djokovicima, mislim, i mene nerviraju, a posebno ne volim tenis. svejedno, ne vidim kakvu stetu mogu da donesu, da ce bas srki nesto da vedri i oblaci u klubu pored zivog covica ne bih se kladio. neka prenese evroliga da je nolo postao neko moodo u zvezdi, pa eto ti neka sitna vajdica. nas forumski prijatelj marketinski strucnjak @BWA najbolje poznaje znacaj marketinga u ova moderna vremena, pa moze da potvrdi znacaj vezivanja imena djokovic uz zvezdu.

Edited by Nikodije
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Lepo je što Novak dođe jednom, dvaput godišnje na utakmicu kada mu to obaveze dozvoljavaju, ali neće se on angažovati, niti je tako nešto uopšte moguće u ovoj fazi njegovog života, nego će Srđan, mlađi Nenovak, stric da se uvale u upravu. Klasik Đoković priča, Novak dođe i slika se, ovaj put iskreno, a Srki na konto toga izvlači šta mu se već izvlači. Mislim, ovde nema šta da se izvuče, ali neće sigurno ničime ni doprineti.

 

 


novak će igrati još dve tri godine. i onda može da se posveti nečem drugom

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

tsja uvek se lako posrati po djokovicima, mislim, i mene nerviraju, a posebno ne volim tenis. svejedno, ne vidim kakvu stetu mogu da donesu, da ce bas srki nesto da vedri i oblaci u klubu pored zivog covica ne bih se kladio. neka prenese evroliga da je nolo postao neko moodo u zvezdi, pa eto ti neka sitna vajdica. nas forumski prijatelj marketinski strucnjak @BWA najbolje poznaje znacaj marketinga u ova moderna vremena, pa moze da potvrdi znacaj vezivanja imena djokovic uz zvezdu.

Ja sam komentarisao tvoju fantaziju o Novakovom angažmanu. Njega neće biti nego će Srki da sedi u upravi. I naravno da neće da žari i pali, nego će da smrdi i ne radi ništa, što sam i napisao. Ponovo komentarišeš stavove koje nisam izneo, nije niko zapravo. Daj malo koncentracije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...