Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Nikodije said:

koji virus? pionir prepun u poslednje vreme, a niko ne pita za sertifikat™, niko unutra ne nosi masku, jedini takav slucaj u evropi.

Pa, to što se ne kontrolišu sertifikati i što se ne nose maske je samo razlog više da pažljiviji ljudi ostanu kod kuće. Da kontrolišu onda bi možda neki drugi odustali. Jednostavno je teže za vreme pandemije izvući 15k ljudi iz kuće.

Edited by Heaviside
Link to comment

ako smo vec kod pandemije, onda bi bas logicnije bilo da se igra u areni, to je mnogo veci prostor i publika moze da se "razbaca" po dvorani, kada bi neko o pandemiji uopste razmisljao.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

ako smo vec kod pandemije, onda bi bas logicnije bilo da se igra u areni, to je mnogo veci prostor i publika moze da se "razbaca" po dvorani, kada bi neko o pandemiji uopste razmisljao.

Sa stanovišta javnog zdravlja bi svakako bilo bolje da bude 6k ljudi u Areni nego u Pioniru. Distanca, a verovatno je i ventilacija bolja. Moj komentar se odnosio na smanjen broj zainteresovanih da uopšte dolaze, a mislim da se slažemo da je to Čoviću jedini kriterijum prilikom izbora hale jer ga Arena košta više od Pionira. Znam da cene verovatno nizu tržišne, ali nema šanse da su troškovi isti u te dve hale.

Link to comment

Bilo je mozda dve sezone lozenja pre x godina, negde od 2016-2018. kad smo bili igracki jaci, tad sam isao dosta redovno i Arena je bila skoro uvek puna. Posle toga smo se nekako izduvali, propali, plus kasnije i korona. Mene sad mrzi da idem tih 60-70km, fazon sedi kuci i gledaj opusteno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

On court/off court statistika u EL, prosek na 40 minuta

image.png.b75feef146098266aa367a2129e79db4.png

*Računati samo mečevi u kojima je igrač ulazio u igru

 

 

Skor Zvezde posle prvih 17 utakmica u Evroligi 

2016/17: 9-8 (9 utakmica na domaćem terenu), Radonjić / 7-6

2017/18: 7-10 (8 utakmica na domaćem terenu), Alimpijević /  4-9

2019/20: 8-9 (9 utakmica na domaćem terenu), Tomić 1-2, Gavrilović 2-5, Šakota 5-2 / 3-8

2020/21: 6-11 (9 utakmica na domaćem terenu), Obradović 5-11, Radonjić 1-0 / 4-13

2021/22: 7-10 (8 utakmica na domaćem terenu), Radonjić

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

ne znam sta je zanimljiviji podatak, da l' lazarevicevicih +11 za 13 minuta na terenu il' simonovih -19 za 12 minuta. jos jedan pokazatelj da nije bas a priori super ideja vracati povratnike po 100. put i da ne treba biti toliko rezervisan spram sopstvenih proizvoda, posebno kada ocigledno imaju sta da daju ekipi. situacija je utoliko zanimljivija jer su to igraci na istoj poziciji.

Edited by Nikodije
Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

ne znam sta je zanimljiviji podatak, da l' lazarevicevicih +11 za 13 minuta na terenu il' simonovih -19 za 12 minuta. jos jedan pokazatelj da nije bas a priori super ideja vracati povratnike po 100. put i da ne treba biti toliko rezervisan spram sopstvenih proizvoda, posebno kada ocigledno imaju sta da daju ekipi. situacija je utoliko zanimljivija jer su to igraci na istoj poziciji.

na 40 minuta je statistika

Link to comment

Da, nisam obratio pažnju. Svejedno, poenta ostaje. Jedva čekam da vidim kako će se sutra Pavićević nositi sa Zvezdinim centrima, mogu da ga zamislim sledeće sezone kao trećeg centra. Fizički je dobar, može sa njim da se radi. Nema potrebe da sedi u Železniku još tri godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...