Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, Nikodije said:

sa svim beneficijama koje blizanci imaju mozda je arena neznatno skuplja. da se ne zajbavamo, famozna atmosfera je jedini razlog zasto se igra u pioniru, nema tu nikakve finansijske racunice.

 

Moguće, mada bliži sam verovanju da će opet da jure Arenu kad se interesovanje vozdigne.

Link to comment
45 minutes ago, Nikodije said:

klub treba da misli sta je po meri onih koji placaju kartu, posebno sezonsku. ako vec postoji u gradu mesto gde se moze pruziti bolji i komforniji ugodjaj. ako bi se gledalo sta je po meri covica, sve bi se igralo u zelezniku.

Ja kad dođem u Beograd idem sa ćaletovom kartom, onaj parter sa strane sa koje su klupe za rezervne igrače i mnogo mi je bolji ugođaj u Pioniru nego u Areni sa istom kartom. Bliži si, mnogo bolje se vidi, blizu si klupe pa vidiš reakcije, brže se uđe i izađe. 

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Ja kad dođem u Beograd idem sa ćaletovom kartom, onaj parter sa strane sa koje su klupe za rezervne igrače i mnogo mi je bolji ugođaj u Pioniru nego u Areni sa istom kartom. Bliži si, mnogo bolje se vidi, blizu si klupe pa vidiš reakcije, brže se uđe i izađe. 

 

ok, to ne znam, ja sam uvek isao na tribine, pa iz te perspektive pisem. posebno mi se ne svidjaju vesiceve rekonstruisane tribine i zbijene male tvrde stolice.

mada iste te stolice jednako zbijene je stavio i u parter. ni tim ljudima koji skuplje placaju karte nije omogucio pristojnu stolicu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

pa nema ni partizan, pa su napravili taj korak.

partizan ima vise kosarkaske publike koja vise voli svoj klub. zvezda je uvek u riziku i da joj pionir bude preveliki ako nesto ne podje kako treba. secam se one sezone kad je dosao real sa lukom doncicem pred odlazak u nba, bilo je 3000 ljudi u hali. 

 

naravno da bi za sve bilo bolje da se igra u boljoj hali, ali mislim da je ocigledno da ovo ipak vise odgovara svima kad se sve sabere. a pre svega ekipi. 

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

partizan ima vise kosarkaske publike koja vise voli svoj klub. zvezda je uvek u riziku i da joj pionir bude preveliki ako nesto ne podje kako treba. secam se one sezone kad je dosao real sa lukom doncicem pred odlazak u nba, bilo je 3000 ljudi u hali. 

 

naravno da bi za sve bilo bolje da se igra u boljoj hali, ali mislim da je ocigledno da ovo ipak vise odgovara svima kad se sve sabere. a pre svega ekipi. 

 

pa ok, sve to stoji, samo mislim da klub mora da napravi taj prelom - mi smo veliki klub, zelimo u najbolju halu, a boricemo se da privucemo ljude da bi se ta hala napunila sto vise. po meni bi to bio ispravan nacin razmisljanja, a ne da se doveka zakopamo u prevazidjenu halu, najgoru u evroligi.

Link to comment
50 minutes ago, Joe D said:

zvezda nema dovoljno publike za arenu, jbg.

 

Koji klub ono beše drži rekord u EL što se tiče posete? Zar nije Zvezda, protiv CSKA u Areni? 

 

Ima publike ali se prilično zasitili, a i smorili, pošto se nekoliko godina unazad ne napreduje i najkasnije od Januara, igra bez neko značaja... 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...