Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Trojka iz kornera je bila za 74:70 i priznata za tri, radi se o sutu sa slike koju je @Ros postavio.

 

Takticki je normalno da pri vodjstvu i samom kraju utakmice igras dugacke napade, samo bi oni trabali da budu koliko toliko smisljeni...

 

Momci su juce odigrali odlicnu utakmicu, bolelo je, ali hej, u gostima sampionu Evrope, kapa dole! Mi ako krenemo da dobijamo utakmice koje realno treba da dobijemo (a ne gubiti kuci protiv Albe) ja bih bio prezadovoljan. Ako bude dovoljno za Top 8 super, ako ne... Jbg.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, fandorin said:

Pa nije baš da se nema šta zameriti (ne mislim pri tom na Zvezdine igrače i Radonju). Danston je lupio 3 rampe, ona na Kaliniću je bila faul po svim kriterijumima. Dalje, gurnuo je Kalinića u aut kada je ovaj prodirao po čeonoj liniji i to vrlo očigledno i nedvosmisleno. Treće, Kuzmića je klepao po rukama svaki put kad bi primio loptu. 

Generalno, zna li se kad trener može da traži čelendž? Radonjića su odbili 2x protiv Bajerna, večeras, vidim, i Perasovića.

Mislio sam da se nama nema šta zameriti. Sudijama i može, mada je to po meni standardno domaćinsko EL suđenje kada puste tuče dok domaćin stiže rezultat i pegla dobru odbranu. Mislim, nismo ni mi igrali baš dobre napade, bilo je i glupih grešaka, ali jbg, sve u svemu smo bili odlični.

  • +1 3
Link to comment

da smo dobili juce delili bismo sa efesom osmo mesto, kakva steta.

ne cude me ova izdanja u poslednje vreme, dejova zvezda tradicionalno razbija u decembru i januaru, onda februar i mart pad, pa dizanje forme za aba plej of.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Heaviside said:

Mislio sam da se nama nema šta zameriti. Sudijama i može, mada je to po meni standardno domaćinsko EL suđenje kada puste tuče dok domaćin stiže rezultat i pegla dobru odbranu. Mislim, nismo ni mi igrali baš dobre napade, bilo je i glupih grešaka, ali jbg, sve u svemu smo bili odlični.

Da, razumemo se, ali ipak, i pored očigledne subjektivnosti i navijačke ostrašćenosti sa moje strane, imam utisak da nam je suđenje jako loše. Protiv Bajerna je bilo jezivo na kraju, a tu je gost pokušavao da stigne rezultat. Uniks je sinoć imao suđenje iz snova ako gledamo renome timova i gde se igralo. 

Da nije bilo egzodusa sa povredama i bolestima i da smo imali ravnopravni tretman kod sudija verujem da bi imali bar 2 pobede više. Sa druge strane moglo je i sa strane kompozicije rostera bolje od Cirbesa i Simketa, ali je očigledno da je Radonjiću ta timska kohezija bitnija od bilo čega pa i od suvog kvaliteta. 

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, kralj said:

Nepopularno mišljenje: Mirotić bi na ovaj roster legao bolje nego Simon.

Kad reče Simon, mogli bi mi Kruna sada kao ostarelog da dovedemo ionako je imao dobru konekciju sa "semenkarima"

 

  • +1 2
Link to comment

Naš Simon nije uopšte planiran da bude standardan u 12, on i Lazarević su 13. i 14. igrač. Igrao je zbog nenormalnog broja izostanaka, pre svega zbog dugog odsustva Vajta. Od Cirbesa je moglo bolje, najavljivan je centar i iz samog kluba, ali su Mitrović i Kuzmić prebacili i najoptimističnija očekivanja, a i sam Majk u poslednje vreme uspeva da igra solidno i u Evroligi. Kapiram da je sve to povećalo očekivanja koja bi eventualni novajlija morao da ispuni u smislu odnosa cena kvalitet.

 

Sad će opet Nikodije da me spopada, ali ja bih jedino doveo boljeg napadača od Holinsa, sve ostalo mi je OK. Pre sezone, a i do skoro sam bio tog mišljenja, bi doveo i ozbiljnog centra, a Mitrović da bude 5 na 4 igrač, sada već mislim da nam ni to nije neophodno po svaku cenu. 

 

Edit: I za Holinsa pričam za sklapanje rostera pre sezone, sada ga ne bih menjao, iako i dalje mislim da bi nam drugačiji igrač bolje legao.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Ja sam nezadovoljan samo jednim, što se tiče rostera, a to je da smo trebali da zadržimo Noka umesto što smo doveli penzionisanog Cirbesa. Jeste mi Maik simpa, i počeo je u zadnjih nekoliko nedelja da odigra ok, ali... Ostalo je dobro.

Link to comment

Noko nije ostao jer je bio nezadovoljan. Baš bi bilo interesantno videti kako bi se uklopio u Cirbesovu ulogu. Da ne govorimo da je sigurno 3 puta skuplji.

Mi dovodimo već viđenog penzionera u doselekciji koji je imao 4p u Evrokupu. Prvi plej, stranac je davao celih 7p prošle godine. Jasno je da Čoviću nije strana ideja da se dovede neko instant pojačanje na 2-3 meseca, ali to em vrlo retko daje rezultat, em je to jajarski u odnosu na ostatak ekipe.

Nestvarno je koliko navijači Zvezde više uživaju u ciglama i pasošima nego u samoj igri.



Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...