Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa realno oteće mu, zna se hijerarhija. Ali Stef raste u vrhunskog igrača, čak brže jače i bolje nego što sam očekivao. Trojke koje daje iz istrčavanja nisam verovao da će ikad dati. Biće on Zvezdin jako bitan igrač u sledećih 7-10 godina, siguran sam u to, biće prilike za njega.

 

Pa to, pizda ako insistira na preseason hijerarhiji, iako momak igra iznad svih očekivanja, dok se Deda i Dobrić uglavnom raspadaju.

 

Nema šta da se čeka da izraste. U najboljim je godinama i sveukupno korisniji od ove dvojice zajedno.

Link to comment
12 minutes ago, fandorin said:

Kome su skinuli onaj poen? Lazareviću?

I meni se čini da je mogao Džoni umesto Nejta posle pogođenog penala.

Danstonu je u odbrani dozvoljeno bukvalno sve. 

Lazareviću. 

 

Edit: glede rasprava šta nam nedostaje. Onaj centar iz prošle sezone što nije hteo gazda da se otvori za njega da ga produži, pa je otišao negde u Španiju bi nam baš bio pun pogodak na ovaj sastav.

Edited by Jozef K.
Link to comment
20 minutes ago, fandorin said:

Kome su skinuli onaj poen? Lazareviću?

I meni se čini da je mogao Džoni umesto Nejta posle pogođenog penala.

Danstonu je u odbrani dozvoljeno bukvalno sve. 


kalini su skinuli poen. umesto 3+1 bilo 2+1

Link to comment

Lazarević ima 25 godina, kakvo crno čekanje da "raste". Ako sada igra bolje od konkurencije, treba da igra, a ne da visi po tribinama zbog "hijerarhije". 

  • +1 2
Link to comment

Ma, odlični smo i ovako. Jebali su nas nenormalan broj izostanaka i očajan šut. Sa igrom iz poslednjih 4,5 utakmica smo legit plejof ekipa. Bili tamo i rezultatski sa malo sreće protiv Barse i neutralnom srećom danas. Jbg, nadam se da ćemo nastaviti ovako pa šta bude. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Jozef K. said:

Lazareviću. 

 

Edit: glede rasprava šta nam nedostaje. Onaj centar iz prošle sezone što nije hteo gazda da se otvori za njega da ga produži, pa je otišao negde u Španiju bi nam baš bio pun pogodak na ovaj sastav.

 

Link to comment
32 minutes ago, Heaviside said:

Jbg, najbolji igrač Evrope, napunio nas u drugom poluvremenu i izvukao pobedu. Mi smo loše igrali poslednjih jedno 10 napada, pasivno na ceo napad. To jedino što mogu da zamerim. 

 

Popizdeo sam baš, mnogo bi nam ovo značilo što se plasmana tiče, verovatno i samopouzdanja.

od trenutka kad je ataman izveo dirka plajsa i uveo danstona u trecoj, mi smo u napadu ziveli od sumanutih trojki. nema mnogo veze nasa aktivnost sa tim.

 

lazarevicu danas niko koga je cuvao nije dao ni jedan poen, ma ni blizu nije bio. micica je izbacio iz tekme u prvom poluvremenu, larkina na kraju. 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

od trenutka kad je ataman izveo dirka plajsa i uveo danstona u trecoj, mi smo u napadu ziveli od sumanutih trojki. nema mnogo veze nasa aktivnost sa tim.

 

lazarevicu danas niko koga je cuvao nije dao ni jedan poen, ma ni blizu nije bio. micica je izbacio iz tekme u prvom poluvremenu, larkina na kraju. 

Da, u pravu si, Danston zaključao, a i generalno su igrali sjajnu odbranu. Nema se stvarno šta zameriti.

Link to comment
26 minutes ago, Heaviside said:

Da, u pravu si, Danston zaključao, a i generalno su igrali sjajnu odbranu. Nema se stvarno šta zameriti.

Pa nije baš da se nema šta zameriti (ne mislim pri tom na Zvezdine igrače i Radonju). Danston je lupio 3 rampe, ona na Kaliniću je bila faul po svim kriterijumima. Dalje, gurnuo je Kalinića u aut kada je ovaj prodirao po čeonoj liniji i to vrlo očigledno i nedvosmisleno. Treće, Kuzmića je klepao po rukama svaki put kad bi primio loptu. 

Generalno, zna li se kad trener može da traži čelendž? Radonjića su odbili 2x protiv Bajerna, večeras, vidim, i Perasovića.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...