Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ja bih rekao da je bio glup faul Pefija, pre svega jako rizican, cak i da ga je opizdio po lopti, u domacoj hali prvaku Evrope bi dali slobodna bacanja. Pri tom ih Vasa pogadja.

 

Ili pravis odmah faul ili cvrsto branis do kraja, pa ako ga da, jbg. Napad pre toga Vasa je jedva izvukao ulaz, nije uopste bila lagana situacija.

 

edit: sad kapiram da pricate o drugom faulu, my bad

Edited by goofs
Link to comment

Bas boli, bolje da smo stoka razlike pukli. 

 

Radonja je ovo sjebao. Jbt ko da ga je Kuzmanovic pravio, milije mu je dve sekunde da ukrade nego kos da ubaci. Najdefanzivnija moguca petorka, pokojni Pefi i cedjenje napada do poslednje stotinke, makar zaredjali 4 er bola. Daj nekog Ivanovica da spakuje trojku ili iznudi bacanja, sto mora uvek usrano cuvanje rezultata.

Edited by FPLS
Link to comment
Just now, Jozef K. said:

Mislim na Markovićev na 74:81, a njima ostalo malo do isteka napada.

Pa slučajno čovek napravio faul u napadu u kom je potpuno neutralisao najboljeg igrača Evrope. Mogao je i da igra laganije i primi koš odmah, kapiram da mu onda ne bi ništa zamerio.

Link to comment

Slab je bio Pefi na Vasi. Ono kad ga je prošao na 10m od koša je bilo skandalozno. Jbg i Vasa je klasa. Svako komentarisanje ovde se svodi na to da od nas sve zavisi. Ovo jeste jebačka ekipa, ali daleko je od toga.

 

Radonja je neviđena pizda ako Lazareviću opet otme ovu ulogu.

Link to comment
Just now, FPLS said:

Bas boli, bolje da smo stoka razlike pukli. 

 

Radonja je ovo sjebao. Milije mu je dve sekunde da ukrade nego kos da ubaci. Najdefanzivnija moguca petorka, pokojni Pefi i cedjenje napada do poslednje stotinke, makar zaredjali 4 er bola. Jbt daj nekog Ivanovica da spakuje trojku ili iznudi bacanja, sto mora uvek usrano cuvanje rezultata.

Sa ovim se već slažem. Previše pasivno smo igrali završnicu.

Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Bas boli, bolje da smo stoka razlike pukli. 

 

Radonja je ovo sjebao. Milije mu je dve sekunde da ukrade nego kos da ubaci. Najdefanzivnija moguca petorka, pokojni Pefi i cedjenje napada do poslednje stotinke, makar zaredjali 4 er bola. Jbt daj nekog Ivanovica da spakuje trojku ili iznudi bacanja, sto mora uvek usrano cuvanje rezultata.

pa izvuka je bacanja na deset pre kraja i opet ništa

  • +1 1
Link to comment
Just now, FPLS said:

Bas boli, bolje da smo stoka razlike pukli. 

 

Radonja je ovo sjebao. Milije mu je dve sekunde da ukrade nego kos da ubaci. Najdefanzivnija moguca petorka, pokojni Pefi i cedjenje napada do poslednje stotinke, makar zaredjali 4 er bola. Jbt daj nekog Ivanovica da spakuje trojku ili iznudi bacanja, sto mora uvek usrano cuvanje rezultata.

 

I meni se čini da je možda Ivanović mogao više u finišu, imali bismo na terenu još jednog igrača opasnog po koš. Marković i Lazarević su statirali u finišu.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Slab je bio Pefi na Vasi. Ono kad ga je prošao na 10m od koša je bilo skandalozno. Jbg i Vasa je klasa. Svako komentarisanje ovde se svodi na to da od nas sve zavisi. Ovo jeste jebačka ekipa, ali daleko je od toga.

 

Radonja je neviđena pizda ako Lazareviću opet otme ovu ulogu.

Jbg, najbolji igrač Evrope, napunio nas u drugom poluvremenu i izvukao pobedu. Mi smo loše igrali poslednjih jedno 10 napada, pasivno na ceo napad. To jedino što mogu da zamerim. 

 

Popizdeo sam baš, mnogo bi nam ovo značilo što se plasmana tiče, verovatno i samopouzdanja.

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Jbg, najbolji igrač Evrope, napunio nas u drugom poluvremenu i izvukao pobedu. Mi smo loše igrali poslednjih jedno 10 napada, pasivno na ceo napad. To jedino što mogu da zamerim. 

 

Popizdeo sam baš, mnogo bi nam ovo značilo što se plasmana tiče, verovatno i samopouzdanja.

muslin je i ovako još prošlo kolo rekao da treba da batalimo ovo, jer ne možemo da stignemo u prvih osam, tako da je sve ok

Link to comment
19 minutes ago, kralj said:

 

Radonja je neviđena pizda ako Lazareviću opet otme ovu ulogu.

 

Pa realno oteće mu, zna se hijerarhija. Ali Stef raste u vrhunskog igrača, čak brže jače i bolje nego što sam očekivao. Trojke koje daje iz istrčavanja nisam verovao da će ikad dati. Biće on Zvezdin jako bitan igrač u sledećih 7-10 godina, siguran sam u to, biće prilike za njega.

Edited by Nikodije
Link to comment
5 minutes ago, fandorin said:

Kome su skinuli onaj poen? Lazareviću?

I meni se čini da je mogao Džoni umesto Nejta posle pogođenog penala.

Danstonu je u odbrani dozvoljeno bukvalno sve. 

bukvalno tešku tuču, mortal kobat su mu dozvoljavali

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...