Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Just now, Jozef K. said:

Holins je imao četiri. Nije trebalo da ulazi.

Problem je što oni ne mogu nekoliko napada da daju koš, imamo plus sedam i Marković koji je očajan inače pravi glup faul, a potom i Kalinić još gluplji i oni sa bacanjima ulaze u egal u poslednji minut umesto da jure ozbiljan minus. Baš mi je žao Lazića, Lazarevića i Voltersa. Razbiše ljudi utakmicu i da ova dvojica ovako prospu kao da imaju po sedamnaest godina.

da li te nije sramota da kenjas o kalinicu posle ovakve utakmice kakvu je odigrao, a o celoj sezoni da ne pricam?

 

ovo pitanje vazi i za sve ostale. 

  • +1 4
Link to comment

Ako kazem da Kalinic nije prva opcija za slobodna bacanja u zadnjih 10 sekundi, to ne znaci da mislim da on nije bio najbolji igrac Zvezde i na ovoj utakmici i inace.

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

da li te nije sramota da kenjas o kalinicu posle ovakve utakmice kakvu je odigrao, a o celoj sezoni da ne pricam?

 

ovo pitanje vazi i za sve ostale. 

Kakve veze ima to što je on to što jeste za ovaj tim sa onim glupim faulom. Još su grđi Markovićevi faulovi. Jednostavno ekipu koja ne može da da koš ne šalješ na bacanja. I da to su debilne odluke kenjatoru koje ne očekujem od najiskusnijih.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Evo već naslovi - Kalinić tragičar. To je to tu smo svi. Više mi je žao što će sada zbog tih bacanja da mu skoče na kičmu nego što smo izgubili utakmicu.

pa jebi ga

jeste tragičar

ti kažeš da nije?

Link to comment

Steta jbg. Bas sam se smorio...

 

Ne mozes Kalini zamjeriti jbg. 

 

Steta za ona poklonjena bacanja Kaline i Markovica. Zalije mi je toga no promasenih bacanja.  Fuck

Link to comment

ima li veze sa time sto je covek i moze da mu se desi da pogresi? 

 

cuj, kalinic prodao tekmu lazarevicu, lazicu i voltersu, izgubili bi 30 razlike bez njega i imali mozda jednu pobedu u evroligi. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, renne said:

pa jebi ga

jeste tragičar

ti kažeš da nije?

 

Pa stvarno je bezveze da staviš takav naslov posle ovako dobre utakmice, šta znam, ja ne bih. 

Link to comment
Just now, Jozef K. said:

Kakve veze ima to što je on to što jeste za ovaj tim sa onim glupim faulom. Još su grđi Markovićevi faulovi. Jednostavno ekipu koja ne može da da koš ne šalješ na bacanja. I da to su debilne odluke kenjatoru koje ne očekujem od najiskusnijih.

Markovićev faul nije toliko glup, Vasa u trku ide na Voltersa koji je unutar kruga - zicer realno. Kalinićev jeste glup, najgora moguća opcija po nas, ali nije ni to neki skandal jer ga nije napravio namerno i bio je blag kontakt koji ne bi ni svirali da Micić nije iskusno reagovao. 

 

A veze ima zato što nije u redu da se sere po najboljem igraču zbog dva promašena bacanja i nenamerno napravljenog faula.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Markovićev faul nije toliko glup, Vasa u trku ide na Voltersa koji je unutar kruga - zicer realno. Kalinićev jeste glup, najgora moguća opcija po nas, ali nije ni to neki skandal jer ga nije napravio namerno i bio je blag kontakt koji ne bi ni svirali da Micić nije iskusno reagovao. 

 

A veze ima zato što nije u redu da se sere po najboljem igraču zbog dva promašena bacanja i nenamerno napravljenog faula.

Mislim na Markovićev na 74:81, a njima ostalo malo do isteka napada.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa stvarno je bezveze da staviš takav naslov posle ovako dobre utakmice, šta znam, ja ne bih. 

Naravno da je bezveze, ali je i očekivano. Čovek nas je doveo do šanse da pobedimo i igrom slučaja napravio poslednju u seriji grešaka zbog kojih tu šansu nismo iskoristili.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...