Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Čuj ne mogu da odolim da signaliziram  :D pišem ono što mi se piše, i to radim sa dosta objektivnog poznavanja materije na pitak i zabavan način, to se ne može poreći. Baš treba tebi nešto da signaliziram, kako bih tim signalima izmamio još tvoje pasivne agresije.

Link to comment

Ok, predsedniče komisije za procenu novog sadržaja i količine smaranja. Na toj skupštini kada si izabran ja nisam prisustvovao, svakako ne bih glasao za tebe.

Edited by Nikodije
Link to comment
5 hours ago, levi said:

ja se izvinjavam što sam te naterao da toliko razmišljaš, očigledno da ti ne prija. ali košarka stvarno ne može da se igra bez šuta, ne samo zbog tih poena i zbog te jedne otvorene trojke sa kojom bi pobedili Barcelonu, nego zbog kompletne igre u napadu, čak i kod ekipe koja se ne oslanja na šut.  ni Radonjin omiljeni napad "guženje na centre" ne može da se igra bez dobrog šutera koji će da bude pretnja i da drži odbranu raširenom da bi centri imali prostora da operišu. Radonjina košarka će uvek biti defensive-minded i da ima 5 Barona na terenu, ali ekipa mora da ima balans,  nema potrebe da se odbrana toliko betonira i da se potpuno odustaje od šuta kao sa ovogodišnjim timom

 

Ovaj post mi je promakao,a  bilo bi šteta da ga nisam video, izuzetan je. Dakle košarku igraju centri koji se guze unutra i bekovi koji stoje spolja i šire. I onda ako ovi rašire centri imaju prostora da operišu, a ako odbrana skupi onda centar izbaci loptu beku i ovaj šutne. I tako iz napada u napad centar operiše, bek širi, i to je košarka by levi. 

Link to comment

Cigani došli na košarkaški topik i hoće tuču. To je sve što treba da se zna o zvezdinoj košarkaškoj publici :tongue:

Utoliko je veća obaveza da se deluje edukativno i cigani nešto nauče o košarci. Pa makar se neke stvari i ponavljale, iako se heaviside ljuti zbog toga

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

Pa nisu to opštepoznate činjenice, to i jeste problem. Zvezdina publika je needukovana, slabo poznaje igru i vidi sve površno. Dakako ne mislim na tebe, tako da nemoj da se nerviraš i nema potrebe da uzvraćaš vatru, tvoj post sam samo iskoristio da dopišem još nešto, nisam ti oponirao da bi se osetio tako jako ugroženo. još sam pod utiskom utakmice protiv Barselone.

 Zanima me šta je to potrebno da bi neko bio edukovan da prati košarkašku utakmicu? Da poznaje igru? Ja ne očekujem na tribinama A. Nikolića 2-3000 A. Nikolića, jedno hiljadu Žeravice, Ace Petrovića i po par stotina Anđe, Kovačevićke itt. Na tribinama su ljudi koji vole taj sport.

Neko ga više, neko manje zna ali svi dobro vide i znaju osnovna pravila, e sada... zaboravih onih par stotina Beloševića, Ljuce...nismo svi košarkaške sudije treneri. U takvoj masi sa mentalitetom koji je na balkanu (južnoj evropi = mediteran) dominantan imaš i one sa veoma kratkim fitiljem ali 90% zna gde su došli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...