Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, James Marshall said:

U NBA kad neko šutira 40/50/90 to je za istoriju, ovdje cijela ekipa šutira 50/60/90, idukurac

 

Šuterska klinika crveno belih kamenjara

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ispucali ste šutersku magiju na pogrešnoj utakmici.

 

Kada neko igra odbranu poput Borca šuterska magija je izvesna. Grozan je Borac, jedva čekam da ih Mladost zameni sledeće godine.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Kada neko igra odbranu poput Borca šuterska magija je izvesna. Grozan je Borac, jedva čekam da ih Mladost zameni sledeće godine.

mocna defanzivna mladost koja 100 poena prima od zlatibora i rogaske

oni bi zvezdu sigurno spustili na 50,60 poena

Link to comment

Super je ovo. Ja sam se pribojavao na šta ćemo ličiti posle posle dve baš intenzivne utakmice tokom nedelje, ali oni ne da su se izduvali već biju nesmanjenom žestinom.

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

 

 

Uvek mi je sumnjivo kad muškarci komentarišu dizajn dresova.

 

Ovde je raj, na Voksu nam čovek objašnjava koliko je ushićen što Laza ne brije svoje dlakave muževne ruke.

  • +1 1
  • Haha 4
  • Tužno 1
Link to comment

Ono što je najbitnije, minutaža raspoređena, Kalina odmoren, White se lagano uvodi, volio bih da ova utakmica bude od nekakvog značaja za Hollinsa, pa da krene taj šut u daleko bitnijim i neizvjesnijim utakmicama.

  • +1 1
Link to comment

Nije Holins juče samo šutirao. Uvek u stavu, na linijama dodavanja, koncentracija perfektna. Ono spašavanje iz auta kroz noge, spektakularno. Neće šutirati u kontinuitetu to je već jasno, al što se mene tiče u svakom timu Zvezde bi imao mesta.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...