Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Jel bila ono lopta za Barsu pre Miroticevih 2+1? 

 

Nejasan mi je Radonjic, kipti od besa na tu odluku, pokazuje da se gleda snimak, a ne pada mu na pamet celindz da zatrazi.

Link to comment
2 minutes ago, FPLS said:

Jel bila ono lopta za Barsu pre Miroticevih 2+1? 

 

Nejasan mi je Radonjic, kipti od besa na tu odluku, pokazuje da se gleda snimak, a ne pada mu na pamet celindz da zatrazi.

nije, lepo se videlo na snimku da je lopta za zvezdu

Link to comment
56 minutes ago, J.R. Cash said:

Da li je normalan ovaj Kovacic?

"Ostaje uteha da je Zvezda dobila dve cetvrtine. Da im je neko ponudio ovaj rezultat pre utakmice, sigurno bi prihvatili."

 

Odgledao sam samo poslednju četvrtinu jerbo sam bio na fudbalu, ali jebote, kakva kretenska izjava. Tačno ga je Kuzmanović zaglupio (ozbiljno to mislim). Kuzmanović toliko opštemestaši kad vodi da je to bolno slušati, Kovačić nikad nije imao neku dubinu ali nije ni smetao™.

Link to comment

Dobro smo se šibali. Kad uložiš tako ekstraordinaran napor i kad noktima grebeš da ostaneš u utakmici i kad izgineš i uspeš da budeš u egalu protiv mnogo kvalitetnijeg rivala, onda je stvarno glupo zamerati na promašajima i nekim greškama.

  • +1 7
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Odgledao sam samo poslednju četvrtinu jerbo sam bio na fudbalu, ali jebote, kakva kretenska izjava. Tačno ga je Kuzmanović zaglupio (ozbiljno to mislim). Kuzmanović toliko opštemestaši kad vodi da je to bolno slušati, Kovačić nikad nije imao neku dubinu ali nije ni smetao™.


On bolje vodi kviz nego kosarku, umro je zajedno sa trejdom Vebera u 76erse. 

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

Dobro smo se šibali. Kad uložiš tako ekstraordinaran napor i kad noktima grebeš da ostaneš u utakmici i kad izgineš i uspeš da budeš u egalu protiv mnogo kvalitetnijeg rivala, onda je stvarno glupo zamerati na promašajima i nekim greškama.

 

Najgora stvar po tim psihološki je da se izgubi kad se ovako pošiba i daju sve od sebe. Ostaje satisfakcija da se skupo prodala koža, ali treba se motivisati za Bajern posle ovakvog pražnjenja.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

 

Najgora stvar po tim psihološki je da se izgubi kad se ovako pošiba i daju sve od sebe. Ostaje satisfakcija da se skupo prodala koža, ali treba se motivisati za Bajern posle ovakvog pražnjenja.

 

Ne može poraz od najbolje ekipe u Evropi biti psihološki poguban. Mnogo je gore kad se izgubi kući od mrtve Albe jer se nisi pojavio na utakmici. Drago mi je što je i publika prepoznala sav uložen napor, nikad veća podrška nakon poraza.

  • +1 2
Link to comment

Šteta, baš nije htelo. Bacanja, problemi sa faulovima odličnog Mitrovića, Kuzmićev loš dan i pre svega očajan šut za tri poena. Ok, pali smo malo u trećoj četvrtini, ali i oni su odigrali taj period sjajno kao što to obično i rade šampionske ekipe. Nenormalnu odbranu igramo i skakački smo izuzetni. Ni napad čak nije više loš osim šuta.

 

 

Radonja ubaci Holinsa umesto Lazića da odigra poslednja tri minuta i ovaj promaši ključnu trojku sam kao duh i onda u sledećoj odbrani napravi onaj faul. Pet poena. Mora da promeni odnos prema njemu. Ivanović mi je drugi i poslednji na listi igrača sa statusom koji ne zaslužuju, ali on ga polako gubi. Odlični Marković završava utakmice i igra sve više. Ivanović ne može nikoga da obiđe u Evroligi, ni centre kada ga preuzmu. Livadu je danas imao u polukontri, iz dva koraka bez ikakvog napora ga zatvori njihov spoljni igrač, zaboravih koji. Ne ume ni da razigra. Nadam se njemu na dvojci, možda bi on bio u stanju da pogodi ove šuteve koje Dobrić i Holins premašuju, a imao bi i brzinsku prednost. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Ne može poraz od najbolje ekipe u Evropi biti psihološki poguban. Mnogo je gore kad se izgubi kući od mrtve Albe jer se nisi pojavio na utakmici. Drago mi je što je i publika prepoznala sav uložen napor, nikad veća podrška nakon poraza.

++

Blizu da dobiju najbolju evropsku ekipu, dobra reakcije publike, a iskusni su to igrači. Dobijamo Bajern.

Link to comment

Kako da promeni odnos prema Holinsu, na šta misliš? Da mu smanji ulogu? Nema šanse, Holins igra takvu odbranu da će imati kredit taman da nikad ništa ne pogodi. A pogađaće. Obično kad imaš strpljenja sa zahvalnim igračem on ti to vrati. I Đenku smo tako čekali ne jednom, i uvek je vratio. 

  • +1 2
Link to comment

Da ga ne ubacuje na 3 minuta pred kraj da reši utakmicu umesto Lazića koji je takođe igrao nenormalnu odbranu tj. da tempira tako da Lazić igra te minute kao što radi sa Markovićem. Ili Dobrić ako vaskrsne. A i ne slažem se da treba da ima kredit i ako nikad ništa ne pogodi.  Tako nešto se jako retko viđa, naročito ako si doveo nekoga kao šutera sa 40% za tri i ako ti je tim takav da samo na toj poziciji imaš nominalno dobre šutetere (Holins, Dobrić). Mislim, daj onda Lazarevića 40 minuta da igra. Mora i napad da se igra. Nije to samo šut, igra generalno loše u napadu. 

Link to comment

Pa i ja sam mislio da je malo svestraniji igrač, jači na lopti ali nije jbg. Svejedno ima šta da dá, posebno imajući u vidu da mi protivnike lomimo odbranom. Nije realno da ostane sa ovako lošim šutom do kraja, a da mu Radonja veruje vidi se i po minutaži. Ne znam zašto je ušao umesto Lazića tri minuta pred kraj, ali nije da bi Lazić nešto rešio u napadu, nije ni pogledao na koš celu utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...