Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Bio u hali prvi put u pandemiji, retko se dolazi u Srbiju jbg i nabodem ovakvu tekmu :)

 

Razlika između Kaline i ostalih je uživo još veća, igračina. Podsetio sam se i kako Marković izgleda uživo, odličan igrač. Ogroman je, sve vidi i ume da doda, pametan, nesebičan, odbrana perfektana. Ivanović zato lošiji nego na tv-u, još je danas imao i dobru utakmicu. Znatno slabiji plej od Voltersa i Markovića, a nije ni dvojka. Telesno takođe slabiji od njih dvojice. Totalni wtf mi je bio da je on igrao pleja sa Markovićem u petorci. Važan nam je on svakako poenterski i dobar je igrač za Zvezdu, ali nije klasa koja sam mislio da jeste. Ne vidi, a i kad vidi ne ume da doda, možda nekad i neće, a bez toga nema vrhunskog pleja.

 

Marković, Volters, Lazić i Kalina u isto vreme na parketu je bila fantazija. Pamet, fizikalije, odbrana, timski duh. To nam je dobilo utakmicu. 

 

Dedu pljujem godinama, dođem jednom na utakmicu on saspe 3 trojke preko ruke. I dalje me nervira :D Dobrić vidno smoren kod izmene, deluje da će on izgubiti najviše minuta dolaskom Markovića pošto igramo sa dva pleja. 

 

  • +1 5
Link to comment

I telesinu vrhunsku ima Kalinić...em je ekstremno sposoban (jak, brz, koordinisan) em se ne povređuje. A izgleda i da je vredan, veliki napadački napredak je napravio u drugoj polovini dvadesetih. Ja nisam očekivao da on može da u ubacuje kao danas 25 lagano, bez da ga nešto seru trojke. Možda je zato i došao, da odigra jednu ovakvu sezonu pa da zabode poslednji vrhunski ugovor.

Link to comment

Brate cigane, takve stvari šalji na pm. Gledaj grobare, Željko™ nema ugovor, radi na čistu emociju™, Trinkija pare nisu zanimale, tu je bio zbog babe crnogorke, zato što voli pljeskavice i poštuje istoriju kluba, a igrači su tu zbog napretka, nikako para. 

 

Kalina je tu zbog sledećeg ugovora, ljubavi prema klubu, blizini manastira i prilike da neposredno podržava naš narod na Kosovu i Metohiji. Čović mu nudio dva obroka u klupskom restoranu, Kalina nije hteo ni da čuje.

 

Btw, mislio sam na neku Barselonu ili tako nešto. Bilo je o tome govora i letos. Šta god da je razlog, mnogo je lepo što je tu.

Edited by Heaviside
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Dedi moze nesto da upadne ali neće biti brži i pametniji. A i šuter je nikakav, fizička sprema to dodatno izražava.

Meni ne bi igrao sekund pre Lazarevića.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
11 hours ago, Jozef K. said:

Kalinić je neverovatna energija plus razumevanje igre. Lepa pobeda doduše uz malo domaćinskog suđenja, ali nema veze. 

 

Bilo je ok sudjenje, al sad bas da je domacinsko... Serijale ociglednih koraka nisu svirali Oliju. Tek kad je Larancakis zaplesao kolce prilikom onog okreta i napravio jedno 4-5 koraka su konacno dunuli iste. 

Inace, faul nad Lazicem u napadu jeste bio cist, ali da mi je neko pricao da ce to nama neko da svira protiv Olimpijakosa, ne bih mu ni u ludilu verovao. Ako tako gledamo onda jeste domacinski :)

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

 

Bilo je ok sudjenje, al sad bas da je domacinsko... Serijale ociglednih koraka nisu svirali Oliju. Tek kad je Larancakis zaplesao kolce prilikom onog okreta i napravio jedno 4-5 koraka su konacno dunuli iste. 

Inace, faul nad Lazicem u napadu jeste bio cist, ali da mi je neko pricao da ce to nama neko da svira protiv Olimpijakosa, ne bih mu ni u ludilu verovao. Ako tako gledamo onda jeste domacinski :)

 

Ovakvo sudjenje mozemo i samo imati protiv Grka, posto su vec godinama u klincu sa Evroligom, te imaju ocigledno jos manji rejting kod sudija nego mi... Ne znam... Sudjenje je sve u svemu bilo OK, uz manje greske na obe strane... Ali po nasem izkustvu predhodnih godina, je to vec mozda dovoljno da se oseca kao domacinsko sudjenje...

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, Jozef K. said:

Kalinić je neverovatna energija plus razumevanje igre. Lepa pobeda doduše uz malo domaćinskog suđenja, ali nema veze. 


E neka je, prosle godine su nas opljackali k'o konje, otisao mi secer na 20. Nisam gledao kosarku do finala ABA. 

265321486_3105243593045317_3246047216524

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment



 
Inace, faul nad Lazicem u napadu jeste bio cist, ali da mi je neko pricao da ce to nama neko da svira protiv Olimpijakosa, ne bih mu ni u ludilu verovao. Ako tako gledamo onda jeste domacinski [emoji4]


Na to sam i mislio, faul je bio cist ali imam utisak da nama to nikad ne sviraju a protiv nas otprilike uvek, bilo kuci ili u gostima. Mada bi ih dobili svakako.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...