Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

9 hours ago, fandorin said:

Znam, čulo se i u prenosu. Nisam mislio samo na večerašnje budalisanje, s njim zaista imamo dugu istoriju netrpeljivosti. 

 

Kako kroči u halu ljudi poskaču, a i njegov govor tela kazuje šta misli o nama. Ne znam zašto ga uopšte šalju da sudi Zvezdi više.

Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

 

Kako kroči u halu ljudi poskaču, a i njegov govor tela kazuje šta misli o nama. Ne znam zašto ga uopšte šalju da sudi Zvezdi više.

Što se manje razmišlja o njemu, to će atmosfera u dvorani biti bolja a trol neće imati svoju duševnu hranu...tako jedino može da izduva.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Kako kroči u halu ljudi poskaču, a i njegov govor tela kazuje šta misli o nama. Ne znam zašto ga uopšte šalju da sudi Zvezdi više.


To što Čović preko medija vija sudije, pa se pretvori u skandiranje sa tribina, ne bi trebalo da utiče na delegiranje sudija. Jer ako utiče, sastaviće na taj način svako listu podobnih sudija.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Djolle said:


To što Čović preko medija vija sudije, pa se pretvori u skandiranje sa tribina, ne bi trebalo da utiče na delegiranje sudija. Jer ako utiče, sastaviće na taj način svako listu podobnih sudija.

 

ovo sa javorom traje jos od olimpijakosa 2017 kada nam je svojerucno ukrao top8, to mu nkad nije oprosteno, i uvek se stvara preterano negativna atmosfera kada on sudi. ni sa jednim drugim sudijom ne postoji takav odnos pa da kazes da je to neko pravilo i da je to zbog covica jer on vija sudije, pa je javor samo jedan u nizu. ne, ovo sa javorom je specificno, i lepo se vidi da cela ta atmosfera i na njega utice i da jednostavno nije u stanju normalno da sudi. ne zato sto svaki put hoce da krade vec ga prosto poremeti sva ta histerija koja se stvara kada god se pojavi. zato je bolje da ga sklone sa zvezdinih utakmica.

  • +1 1
Link to comment

sudjenje kao takvo sinoc nije bilo cak ni toliko lose, lik se samo upadljivo trudio da ide svima u hali i kraj malih ekrana™ na kurac razvlacenjem utakmice. 

 

a ono pregledanje snimka jedno 5 minuta gde su pogresno dosudili trojku na kraju je bilo bas wtf.

Link to comment

pa to kazem, nije nuzno da hoce da krade, vec prosto vodi rat sa navijacima i vraca im za uvrede tako sto razjebe utakmicu.

naravno publika je debilna jer skace na svaku odluku koju ovaj dosudi, ali on mora da bude iznad toga, a nije.

Edited by Nikodije
Link to comment

“Здравствени билтен је могу рећи за нас стандардан. Вајт неће бити у тиму, од меча са Цибоном Холинс није тренирао, има повишену температуру и малаксалост, на сву срећу није корона, али не знамо да ли ће бити спреман, остали момци су ту” рекао је тренер црвено белих.

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...