Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ja nzm sta je problem sa Holinsom. Jel moguce da je toliko problem samopouzdanje, forma ili je jednostavno problematican napadac. Vcrs npr i airbolovi i izgubljene lopte i skidanje lopte sa glave i popije rampu i pogodi ivicu table. Sve to na jednoj utakmici. I manje vise mu se slicne stvari desavaju na svakoj utakmici..

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Dva kiksa kod kuće smo neutralisali ovim pobedama u gostima. Problem je što smo mnogo više utikmica igrali u gostima do sada,8 utakmica . Sada sledi deo gde više igramo kod kuće . Oly,Barsa,Bajern kući pa Efes u gostima pa Zenit ,Fener pa Real kući . Igramo dakle od sledećih 7 utakmica čak 6 kući . Kad bi bar 4 dobili i ostali u igri za top 8.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
37 minutes ago, ZSNj said:

Ja nzm sta je problem sa Holinsom. Jel moguce da je toliko problem samopouzdanje, forma ili je jednostavno problematican napadac. Vcrs npr i airbolovi i izgubljene lopte i skidanje lopte sa glave i popije rampu i pogodi ivicu table. Sve to na jednoj utakmici. I manje vise mu se slicne stvari desavaju na svakoj utakmici..

To, neće šut, ajde OK, sačekaćemo, ali barem nemoj da bacaš lopte u aut, donosi dobre odluke, budi fokusiran...lazić je recimo očajan napadač ali ima tu stabilnost koja Holinsu fali. Šteta, mislim da bi mogao da bude mnogo bolji kada bi se sabrao, mada bolje bi nam legao drugačiji tip igrača. Svejedno, veliko razočarenje za mene. Jbg, ozbiljan profesionalac ne sme da dozvoli sebi da se ovako raspadne.

  • Hvala 2
  • -1 1
Link to comment

Радоња :ziga:

 

Али она секвенца кад је Цирбес украо лопту, истрчао контру, закуцао и онда опет лупио блокаду. Е свашта. :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Dobra je bila odbrana, ali je fer reći da su i oni bili očajni. Jedno deset lopti bez razloga bačeni u aut i jedno 15 promašenih otvorenih trojki. Loyd i Beron 0%, a znamo kakvi su šuteri u pitanju.

  • +1 2
Link to comment

U prvom poluvremenu je uglavnom razlog njihove lose igre nasa odbrana. Drugo poluvreme je bilo sacuvaj boze za obe ekipe, kao da su amateri bili na terenu.

Cirbes veceras bio zacudjujuce dobar, Lazić pojeo onog ...kampa, holins u odbrani gotovo perfektan, ali u napadu...povremeno je mucno za gledanje.

Sve u svemu, vrhunsko prvo poluvreme, savrsena defanziva, kontrolisan i prilicno ubojit napad.

Drugo poluvreme se trudim da zaboravim 😁

  • +1 2
Link to comment

Nemam pojma, pretpostavljam da se Holins zbog velike potrosnje u odbrani i velikog fokusa na odbranu ne snalazi jos u napadu. Ne da se ne snalazi nego je ocajan. Verujem da ce se vremenom navici na ovakav intezitet kosarke i da ce u napadu doci do svojih procenata.. on decko ima sut, nije ciglar, samo je kod Radonje fokus na drugim stvarima.

Treba ga produziti i za sledecu sezonu, bice Holins pravi snajper.

Slican je utisak i za Dobrica.. Kad gledam kako sutira smeo bih da se opkladim sa njim da imam bolji sut. Oni samo ispaljuju airbalove i cigle.. pa tako i ja sutiram.

Sve ce to da legne na svoje, ali ko ce to sacekati.. Smorismo se svi vise

  • +1 1
Link to comment

Jeben je Radonja trener.. Strpljiv je, ceka ih, tretira ih kao da je sve u redu sve dok u odbrani odradjuju sta se od njih ocekuje. Vretice se to sigurno jer ni Dobric ni Holins nisu postali ciglari. Docekacemo i njihovu sutersku formu.

Zna Radonja sta radi, uvek je i znao. Nervira me Davidovac i jos mnogo stvari ali Radonji neizmerno verujem.

Samo da ne bude kasno za EL.. To bi bila steta jer ova ekipa ima sta da kaze.

  • +1 1
Link to comment

Dobrić je u odbrani mnogo lošiji od Holinsa i često gubi koncentraciju te mu igrač ode dok on "sa uživanjem" prati igru. Ključne su bile dve stvari za našu sinoćnu pobedu:

1. Ulazak u utakmicu igrača Zenita (ušli su u tekmu kao da su već upisali pobedu) i 

2. Druga četvrtina u kojoj smo odigrali brutalnu odbranu u kojoj su tek u zadnjih 2 minuta vezali 5 poena igrači Zenita a dotle jednom 2+1 i jednom dva poena (oba puta) Zubkova.

Ipak, nešto je simptomatično (bar meni) one dve izgubljene lopte u 3/4 na izvođenju. Prva na početku četvrtine a druga posle jedno minut ipo. Mislim da su to katastrofalne greške koje igrači Zenita nsu useli da eksploatišu i uvedu nas u nervozu.

Jako dobra stvar su minuti za Vajta.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...