Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Još prošle godine sam napisao da mislim da su neki igrači predugo u Zvezdi i da ne valja kada puste korenje i kada imaju sigurno mesto u timu kakvi god da su. Neka ovo bude samokvot uz +1

Link to comment
4 minutes ago, Banjo said:

Ovaj mec je pokazao da smo goli kurac od ekipe.. Lipov kurac

Čekaj, zašto tako misliš? I ne razumem čemu taj pesimistički stav, realno, sa Eronom, ovo je ekipa za top 8, a ako ubodemo centra i za f4. Sledeće nedelje bijemo Lenjingrađane 30 razlike, mmw. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Čekaj, zašto tako misliš? I ne razumem čemu taj pesimistički stav, realno, sa Eronom, ovo je ekipa za top 8, a ako ubodemo centra i za f4. Sledeće nedelje bijemo Lenjingrađane 30 razlike, mmw. 

 

Nismo kliknuli.. bojim se da i necemo. 100 poena da u Pioniru da primimo od jebenog Uniksa je siguran znak da je ovo.... (ne mogu da nadjem pravu rec, nesto tipa, goli kurac, ali to sam vec koristio.. mozda vrbov kurac:) )

Link to comment
36 minutes ago, Banjo said:

 

Nismo kliknuli.. bojim se da i necemo. 100 poena da u Pioniru da primimo od jebenog Uniksa je siguran znak da je ovo.... (ne mogu da nadjem pravu rec, nesto tipa, goli kurac, ali to sam vec koristio.. mozda vrbov kurac:) )


ko bi od naših imao mesta u jebenom uniksu? kalinic, kalina, nikola, onaj sa zelenim patikama, i ko još?

Link to comment

I jedno pitanje za sve one kojima je ovo ok i najbitnije da se osvoji aba...

Prosle godine u ovo vreme, imali smo otprilike ovaj odnos pobeda i poraza, a i igra je pocinjala slicno da nam se raspada, jel vi to volite dan mrmota?

Gde nestade ta nasa cuvena odbrana, kako se ekipe sve vise uigravaju, tako se mi priblizavamo proseku od 100 primljenih poena.

Mislim, ali stvarno, ako nam je evrokup mera, zasto bezati od toga. Ja bih ipak radije da gledam utakmicu sa takmicarskim nabojem, i gde moj tim ima neku sansu da pobedi, nego ovo sto polako pocinje da lici na ponizavanje.

U 12 meceva, nas su 3 ekipe bukvalno pregazile, a jos dve nisu bile daleko od toga.

  • -1 1
Link to comment

Sinoć bih napisao svašta i vrv jutros pokajao, zato i nisam pisao, elem, oni nisu divlja ekipa ali su delovali kao da se trkaju formula jedan i zastava 850 (noviji, budžen model).

Oni su pokazali kako se trči u tranziciji, kako se uvek isčačka lopta i kako je to kada si brži, kako je to kad više želiš tu loptu... i uvek je ničija u stvari tvoja.

U napadu su bili toliko brži od naših Alisa da je to bilo bolno za gledati, par protrčavanja i neko bi uz brz protok lopte bio sam ili u ćošku ili pod 45, jednom ili dva puta je odbrana bila dobra a Hezonja je preko ruke dao tri poena (za to nemam nikakve zamerke jer jbg sve učiniš i ovaj pogodi).

Dobrić me je razbio koliko sam razočaran, onako neinteligentno igranje odbrane odavno nisam video, za njega je Holins bio pojam odbrane. Pogotovo me razbio kada je nešto muljao kroz gužvu kao jureći za svojim igračem i izašao na kapicu a ovaj njegov pod obručem sam kao duh.

Centri su baš spori za ovaj nivo igre i MItar i Kuz, Mitar je hendikepiran i eksplozivnošću koja je nestala sa povredama kolena. Kalina je sinoć bio kontraproduktivan i jedan od onih koji je vrv uneo nervozu u tim. Kada smo prišli na -3 glavni krivac je Kalina onim suludim vođenjem i driblanjem a znamo da protiv nas igra najbolja ekipa po ukradenim loptama (do duše i mi smo njih u tom segmentu mučili).

Simon je onim svojim predomišlanjem i bacanjem lopte u gužvu i noge dobio klupu do kraja tekme, naši napadi su bili prilično statični, da li je to mali set napada ili jednostavno bezidejnost igrača ne znam ali da bi trebalo nešto uraditi po tom pitanju - trebalo bi.

Da bi bili kompetitivni sa EL ekipama (mada je već kasno) potrebno je imati igrača tipa Panter ili Majk Džejms i tu ne treba žaliti pare ili igrače tipa Beron ili Kerol (za njih se moraju uigravati akcije i uzastopni blokovi što su igrači Uniksa sinoć radii po nekom automatizmu i sjajno). Ako želimo kao klub neki rezultat moraju se naći u pljusnuti pare za nekog mamojebca.

Sve u svemu, ono pre neki dan ono protiv SC (onaj šuterski trening) je bio incident a sinoć smo mi bili Studentski Centar (bez želje da omalovažim SC).

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...