Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Banjo said:

Tukao bih Davidovca dok se ne usere u gace.. smece bezobrazno

 

Najurio bih ga koliko večeras. Bar neka korist od ovog raspada. Pre bih gledao Lazarevića nego njega...

 

Ovo je ista situacija u EL kao prošle sezone kad je Obradović popio otkaz. Ništa nismo naučili od tad, niti se unapredili. Nema mnogo para, znam, ali da Radonja sastavi ovako impotentan roster... dolazi na naplatu jbg...

Link to comment
4 minutes ago, Michael Krueger said:

 

Najurio bih ga koliko večeras. Bar neka korist od ovog raspada. Pre bih gledao Lazarevića nego njega...

 

Ovo je ista situacija u EL kao prošle sezone kad je Obradović popio otkaz. Ništa nismo naučili od tad, niti se unapredili. Nema mnogo para, znam, ali da Radonja sastavi ovako impotentan roster... dolazi na naplatu jbg...

 

Ne bih ga najurio nego bih ga tukao.. ovo je za batine

Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

pojavio se dobric :ziga:

Hoće to na - 20 I slabu protivničku odbranu tima koji je davno dobijo utakmicu... 

 

Mislim tipično je to... Za luzera... 

  • +1 1
Link to comment

Iskreno se nadam da necemo ni aba ligu osvojiti, jer ne zelim da iz godine u godinu gledam meceve bez ikakvog takmicarskog znacaja. Brate, nismo mi za ovo, evrokup je nasa prava mera.

  • Hvala 1
  • -1 4
Link to comment

Nisam neki košarkaški stručnjak pa se nisam javljao na tu temu. Ali meni je ceo prošlosezonski hajp oko Dobrića bio preteran.

Jeste on imao sjajan kraj prošle sezone, ali je to bilo u Aba i domaćoj ligi.

Trebalo je da to pokaže u Evroligi i da pokaže kontinuitet koji mu je uvek nedostajao. Ove sezone se vratio fabrička podešavanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...