Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, April said:

Dovedite Noka i Lorenca B i olupaćete ih u Areni

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 

Neka sadašnji roster bude zdrav i dobićemo ih bez Noka i Lorenca :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Holins nije ništa lošiji od Dobrica ,čak i ovako van forme ne pravi toliko grešaka kao Dobrić. Pored problema za povredama veliki problem je igra Dobrica i Davidovca koji su trebali da budu ozbiljnih članovi rostera ,za sada tanko.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, levi said:

ne verujem da će Zirbes da ostane šta god da se desi. ali Holins se ovim valjda spasao cutovanja
 

Zbog ceka ne verujes da Zirbes ostaje, u zadnja dva meca, zbog povrede Mitrovica je imao vise minuta i sasvim opravdao. Ja sam sumnjao, ali u dve utakmice 24 p od treceg centra ekipe, meni dovoljno...

 

Inace malo statistike, prvo protiv Baskonije:

 

grafik.png.a59d7325cb9224ed99565a34c292a34d.png

 

Protiv Reala:

 

grafik.png.760993a776fd0ac533be6153d9cde4a0.png

Link to comment

Cirbes ofanzivno ima sta da ponudi. Medjutim defanzivno je bas problematican. Koliko je puta zakucao Porije pored njega bas je bilo neprijatno. Takodje fizicki je prilicno upitan. Kada bi se fizicki doterao mozda bi i mogao da bude taj igrac, ali sa ovakvom odbranom, kod Radonje ce tesko da ostane... Sve se svodi na procenu Radonjica da l imoze i sa njim da napravi cudo. S druge strane Lesor sve slobodniji :)

  • +1 3
Link to comment

Dobar je bio napadački, nema šta. U odbrani su ga uništili na obe utakmice,ali jbg, za te pare ne postoji centar koga ova dvojica ne bi uništili. Odbrana loša, fizički slab, napad dobar -sve kontra od onoga što Radonja hoće. Moćiće i Cirbes možda posle ovih partija da dobije više od obe crkvavice koju dobija kod nas, petica nema, a ponovo su tražene. Cenim da je Radonja do sada video kako Maik igra protiv Kuzmića i Mitrovića i da ga ove partije nisu previše iznenadile. Od para sve zavisi, a Ćoki se opasno naložio da dobije Partizan, tako da  mislim da će ga zameniti. 

Link to comment
9 hours ago, assignment said:

Zbog ceka ne verujes da Zirbes ostaje, u zadnja dva meca, zbog povrede Mitrovica je imao vise minuta i sasvim opravdao. Ja sam sumnjao, ali u dve utakmice 24 p od treceg centra ekipe, meni dovoljno...

 

mislio sam na to da je ta odluka doneta i da se više ne razmatra. mada ko zna, Zirbes im je idealan za 3. centra, zna sistem, dobar je za svlačionicu a ne traži da igra, zadovoljan je ulogom. to je super da uskoči ovako u revijanim utakmicama ili u ABA protiv lakših protivnika, ali ako hoće da budu konkurentni za plejof u EL, moraju da pobeđuju i na ovakvim gostovanjima

 

 

6 hours ago, adasevic said:

Cirbes ofanzivno ima sta da ponudi. Medjutim defanzivno je bas problematican. Koliko je puta zakucao Porije pored njega bas je bilo neprijatno. Takodje fizicki je prilicno upitan. Kada bi se fizicki doterao mozda bi i mogao da bude taj igrac, ali sa ovakvom odbranom, kod Radonje ce tesko da ostane... Sve se svodi na procenu Radonjica da l imoze i sa njim da napravi cudo. S druge strane Lesor sve slobodniji :)

 

pa Lesor je isto rupa u odbrani, samo mlađa i veća

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...