Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

5 hours ago, Plajvi said:

Nemojte silbovati Holinsa k'o boga vas molim, za sad je manje od Djenke, vise od Tompsona. 

On ako krene da puni bice nam najbolji igrac u ekipi. 

 

Mozda bi Dedi prijala 1 polusezona u predgradju, a Uskoku sigurno. 


 

 

Radonjić bi pre šilbovao svoje koleno nego Holinsa.

  • +1 4
Link to comment
28 minutes ago, dragance said:

U koliko sati je derbi i da li neko zna gde bi to moglo da se odgleda na 1 kvalitetnom kojotu?

 

Imas npr na Youtubu kanal Sport Sistem koji preko clanarine od 3€ mesecno prenosi sve sto se tice Zvezde i Partizana, ABA & EL/EC i u fudbalu domaca liga i medjunarodne utakmice, plus tekme reprezentacije.... Strimovi su u HD i rekto se desi  neka smetnja.

 

Pre sam se uvek isto cimao za kojote, skupljao internet junk na kompu i kad mi popizdelo sam se prijavio i od sada bez brige :fantom: 

 

Barem dok traje... Za Evroligu sam se cak prijavio direktno na njihovu platformu, sve tekme EL i EC, plus arhiva za 13€ mesecno.... Jbt. rintam sele nedelje popusim 6€ na dan za paklu cigare, a zbog Zvezde da cimam zivce i jurim strimove? Not anymore sir :-)

Link to comment
6 hours ago, dragance said:

U koliko sati je derbi i da li neko zna gde bi to moglo da se odgleda na 1 kvalitetnom kojotu?

 

sto ne kupis amazon fire stick? instaliras neki od gomile app-ova za nase kanale i uzivas. ja koristim neki pravatv.com. oni daju mesec dana probni period, a imaju i sport klub, i arene. kvalitet slike je odlican

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...