Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Gledam reprizu.. Lazic je kao vino, sve je bolji defanzivac.. postigao je i neke poene, da je usla ona trojka to bi bila savrsena rola.

 

Holinsa nisam cenio kao elitnog defanzivca ali sam se zajebao.. vrhunska odbrana, level Lazic.. svaka mu cast, pocece i sutevi da ulaze.

 

Kalina je odigrao savrsen mec a do nedavno je pravio gluposti.. dal je nasao svoju ulogu ili mu je legla ekipa, jbm li ga, ali ovo sto je on sve odradio je savrsenstvo.. ne bih ga menjao za Pantera i Lideja zajedno.

 

Davidovca bih tukao dok se ne usere u gace.

 

Dobric nam fali, poenterski.. ne sumnjam da ce se ubrzo pronaci.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

tacno bi imali 2 pobede vise da  ivanovic nije zakacio koronu. 

 

Yup, to je bilo toliko očigledno.

 

Em što je na ovakvu konstrukciju tima Ivanović mnogo bitan igrač, em što je zamena bio Uskoković, koji je stvarno mnogo ispod tog nivoa. Sa Ivanovićem se vratila i kontra, Volters je super igrač, ali nema taj kvalitet da dobro vuče kontru i da zna da podeli pravovremen pas u kontri, Ivanović je tu na svom terenu. Ne znam da li smo u poslednje 3 utakmice bez njega vezali 2 kontre ukupno.

 

Asvel je pravo zajeban, mada su i oni bili oslabljeni. Sa Okobom je bila i dobra proba sa Pantera - mislim da Holins to drži pod kontrolom, Dobrić će već imati problem. Malo me brine Lazić, koji je negde uvek bio sigurica za držanje tih carinika. Deluje kao da je jedva živ, ne znam da li je povređen ili šta, ali baš loše izgleda fizički. Bila je jedna scena kad je Ivanović povukao kontru, Lazić je toliko sporo krenuo da trči, izgledao je kao da ima 60 godina.

 

Jasno je zašto je doveden Pefi - da imamo po dva "držača/tapkača" lopte u svakom trenutku na parketu, pošto bi se Radonja pre roknuo nego da mu 2 od 3 spoljna u petorci budu ispodprosečni defanzivci. Doduše, u širokoj trenerci, delovalo je da je Pefi leto proveo uz roštilje i dekalitre piva, ali možda trenerka vara.

 

btw, Radonja je zabagovao na kraju 2/2 kad je uveo Mitrovića sa 2 faula, pa je ovaj dobio treći. Ako mu je Zirbes već na klupi, ne znam da postoji povoljniji trenutak da udje i odmeni Kuzmića, na minut do kraja četvrtine.

 

Atmosfera u hali je bila skroz čudna. Ovi klinci pola utakmice jedva da su navijali, kao da ih je neko naaterao da dođu i navijaju za tim gde igra mrski Antisrbin.

Edited by Ivo Petović
  • +1 1
Link to comment

Nemojte silbovati Holinsa k'o boga vas molim, za sad je manje od Djenke, vise od Tompsona. 

On ako krene da puni bice nam najbolji igrac u ekipi. 

 

Mozda bi Dedi prijala 1 polusezona u predgradju, a Uskoku sigurno. 


 

Edited by Plajvi
  • +1 4
Link to comment
10 hours ago, assignment said:

Jel iko video do sada da neki trener traži taj uveden challange, i kako to izgleda :D

 

Možda Ra još nije  čuo da to postoji... 

Mislim da sam u prošlom ili pretprošlom kolu video da je tražen čelendž i da nije promenjena odluka (ne znam koja utakmicca a nekako mi je u glavi da je protiv nas traženo)

Link to comment
9 hours ago, Eladan said:

Али 'Индија, Пакистан' на ову игру и резултат :dry: :facepalm: Ma, било када, у ствари :vesala2::angry:

Oni žive u svom svetu i to ne treba da čudi, pevaju nekom svom arhi neprijatelju, stanje na terenu ih reterano ne zanima.

  • +1 4
Link to comment
37 minutes ago, simple red white said:

Mislim da sam u prošlom ili pretprošlom kolu video da je tražen čelendž i da nije promenjena odluka (ne znam koja utakmicca a nekako mi je u glavi da je protiv nas traženo)

Jeste protiv nas

Link to comment

I meni Lazić izgleda loše fizički, i nekako umorno, možda je trenutno a možda ga je i stigla potrošnja. Opada mu i minutaža a realno je da će dolaskom Pefija nastaviti da opada. Ovo mu poslednja godina ugovora i nadam se da neće produžavati. 11 godina, dosta je bilo™.

Juče Kalina maksimalno fokusiran i spreman, kad je takav onda je to druga priča. Šteta za Albu, nije tada falio samo Ivanović nego i ovakav Kalina, sada bismo bili na 5-4, al ok, nije loše ni ovo.

Btw Pefi na šuterskom treningu pre utakmice nije mogao da promaši trojku :)

Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

I meni Lazić izgleda loše fizički, i nekako umorno, možda je trenutno a možda ga je i stigla potrošnja. Opada mu i minutaža a realno je da će dolaskom Pefija nastaviti da opada. Ovo mu poslednja godina ugovora i nadam se da neće produžavati. 11 godina, dosta je bilo™...

 

Лазићу је отац умро прошлог четвртка, вероватно је још у шоку. Ипак, јуче уопште није био тако трагичан, пар одбрамбених секвенци у другом полувремену (када се ломило) су биле у његовом стилу

 

Још само да додам: ако Холинса отпусте, више не купујем сезонску докле год је ова управа у клубу :angry:

  • +1 3
Link to comment

Branko ostaje do penzije, ako nije otisao posle one sezone kad su svi otisli (2017.), nece nikada. A i ne treba da ide, neka ga za 10-15 min hrkljusa i 2 trojke iz coska. 

  • +1 3
Link to comment
12 hours ago, pantelia said:

Razumi degenerike, bojkotuju ABA zbog srpstva brate, pa nece moci da jebu mrtve majke Partizanu, morali su sad da se isprazne. 

 

Razočaraću tebe kao i oni što će biti razočarani, grupa će biti na derbiju ali će biti razočarani jer neće biti arhineprijatelja na tribini D.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...