Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Haha sad vidim objavu Čovićevog Insajdera™ na instagramu (kažu da je to Vujčin, čovek za Čovićeve prljave medijske poslove)- "poznato nam je ime igrača koji će biti šilbovan".

S kakvim budalama Radonja radi, nije mu lako. Treba mu dati beneficirani radni staž.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

Haha sad vidim objavu Čovićevog Insajdera™ na instagramu (kažu da je to Vujčin, čovek za Čovićeve prljave medijske poslove)- "poznato nam je ime igrača koji će biti šilbovan".

S kakvim budalama Radonja radi, nije mu lako. Treba mu dati beneficirani radni staž.

Ali nigde nije rečeno da je to Holins

Link to comment
6 minutes ago, Božo Crveni said:

Ja poodavno imam jednog kandidata, ali vi se ljutite...      :whistle:

 

Koga? Sto se mene tice moze Davidovac, moze Simon, a posto se ocigledno vise ocekivalo od Hollinsa, a silbovanje je mahom rezervisano za strance....

 

Meni je interesantno da trazimo dve pozicije koje smo vec imali, Waldena cak pod ugovorom, i Noko gde se zatezali oko 50,000 ili 100,000 u vezi plate...

Link to comment
50 minutes ago, Nikodije said:

 

pa umesto koga bi dovodili "kombo sutera" ako ne umesto holinsa?

 

Pitanje je i da li će ga uopšte dovoditi, ali na stranu to, meni deluje da će Vajtovim povratkom Simonovićeva uloga na samom terenu biti svedena na minimum. 

Šilbovanje Holinsa ne može biti jednostavan zadatak, ili da se sporazumno raziđu a ne vidim razlog zašto bi Ostin na to pristao ili da ga komplet isplate pa dovedu drugog što zvuči sumanuto. 

Edited by fandorin
Link to comment

Pa, nadaju se da će mu naći novi klub. Kažu lepo da je dolazak novog igrača uslovljen njegovim odlaskom. Ako ne uspeju da uvaljaju Holinsa ništa od novog beka. Ja od starta pričam da nam treba centar i nisam promenio to mišljenje, a nemam ništa protiv ni da zamene Holinsa ako se poklope kockice i ako to odgovora treneru. Ono što nikako ne razumem je zašto nisu jednostavno doveli tog kombo beka umesto Markovića. Gotivim Stefana, ali ne razumem taj potez nikako. Razumem da žele još jednog igrača koji je dobar u driblingu jer se Uskoković loše pokaza, ali ne i zašto nisu doveli drugačijeg igrača.

Edited by Heaviside
Link to comment

Ja sam napisao, dozvoljeno je valjda i neka originalna misao da se napiše. 

 

Davidovac niti može da dobije negde ugovor niti oslobađa prostor za beka. Na priče o Simonoviću neću ni da se osvrćem, čovek verovatno nije ni planiran da bude standardan u 12. Ivanovića, Dobrića ili Nejta valjda nisu ludi da oteraju.

 

Edit: Uskokovića ne računam, dečko verovatno igra za smešnu lovu i već je otpisan dolaskom Markovića.

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...