Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Dobar je. Dobar defanzivac, odličan skok, pokretljiv, pogađa bacanja. Jedino sa loptom ništa ne zna. Al po meni svakako bolji igrač nego Odžo onomad kad je došao.

Link to comment
8 hours ago, Heaviside said:

 

Edit: Marković je bolji od Jovića, uvek i bio. Generalno pričam, možda je Jović imao neku bolju sezonu.

 

 

Ko je bolji dodavac i poenter od njih dvojice?

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Stvarno okupljate gerijatrijsku postavu.

Jel Pefi imao klub od letos ili se lečio od neke povrede pa nije igrao u tom periodu?

pa kad se nema novaca

  • Haha 2
Link to comment

Igraci koji igraju u proseku preko 15 minuta u EL i njihove godine:

Davidovac 26

Dobric 27

Holins 30

Ivanovic 27

Kalinic 30 

Kuzmic 31 

Lazarevic 25

Mitrovic 28

Volters 30

Ako dodamo i Vajta koji ima 29 godina sem Kizmica niko nije stariji od 30 godina tako da je malo preterivanje reci da imamo gerijatrijsko/penzionerski tim. Tacno je da nemamo nijednog mladog igraca jer je najmladji Lazarevic sa 25 ali ostali su vecinom u najboljim godinama.

  • +1 5
Link to comment
5 hours ago, Ros said:

jel onaj izundu imao user protiv partizana ili je zaista ok igrac?

 

Pokenjao se i po Meginim prospektima. Jako dobar rad nogu i ima telo; iz nekog razloga, ne isporučuje u kontinuitetu, lako upada u kanal.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

 

 

Ko je bolji dodavac i poenter od njih dvojice?

Poenteri loši i jedan i drugi, Jović malo bolji šut, a Marković je prodorniji. Deset poena po utakmica na 25 minuta je za obojicu nedostižno. Jović je odličan pikenrol igrač, ali mi je Marković sveukupno bolji organizator  Jović je u principu glup i ume u nestadarnim situacijama da zasere. Obojica dobri u odbrani, ali opet Marković malo bolji za mene. I najvažnije, Jović se previše povređuje. Njegove proseke treba množiti sa na primer 0.75 jer svake sezone propusti važne utakmice.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...