Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Samo da opet ne bude patka.. ako je Jovic otpao onda je Pefi idealan fit na ovaj roster..

 

pisao vec o tome, nama fali plej koji ce da unese sigurnost i koji ce uciniti da Dobric i Holins dodju na svoje procente.. da ne mora vise muceni Kalina da se lomata sa loptom na 9m od kosa. Sa dobrim pleom i procenti suta ostalih igraca ce da porastu, nece biti lomljenja tabli.

 

Pefi je dvometras, jak kao bik.. ima ga na skoku, odbrana vrhunska, solidan dodavac.

Drugacije ce napad i ekipa izgledati sa njim, bez obzira sto je ruka kamenac.

 

Sa njim na pleju automatski dobijamo i beka a to je Ivanovic. Videli smo prosle sezone sa Kobsom da mu je to i prirodna pozicija. Ruku na srce, preslab mi je za pleja za ovaj nivo kosarke.. Prodisace i on pored Pefija.

 

I Volters je klasican plej poenter. 

 

Samo da nije patka.. Pefi je sve sto ovom rosteru treba... dobro, moze i Lesor :)

Edited by Banjo
Link to comment

Jbt Pefi, čisto da imam koga da psujem kad baba dedu pošalju na tribine. Makar da su ga doveli pre Albe, možda bi imali koju pobedu više.

 

 

 

 

Link to comment

Stekao se utisak da nama treba igrac tipa Lojd.. okej, Lojd je vrhunski igrac, sigurno da je bolje da je ostao on umesto Holinsa, ali takav igrac ne bi resio ni jedan problem.. osnovni problem je sto u nedostatku balhendlera nasi igraci iskacu iz opanaka.. Pa tako vidimo da Dobric, Holins, Kalinic krecu na neke samoubilacke ulaze posle kojih jos vise gube samopouzdanje i unose nesigurnost.

Ovom drustvu se moze pridodati i Ivanovic koji se ocigledno mucio da dodje do svoje igre.

 

Dobar suter ne bi pomogao da i ostatak ekipe pocne nesto da pogadja.. 

 

Pored suta, mozda i najveci nas problem je bio broj izgubljenih lopti. Losi pasovi, glupa resenja.. festival gluposti koji smo gledali do sad.

 

Joj, samo da nije patka.. sve ce da legne na svoje.. Pali se masinerija

Link to comment

Dobro je, sad i zvanicno, bas sam se uzbudio.

dobrodoslica Pefiju i nek nam je sa srecom.

 

Nadam se da nije bas mnogo zapusten fizicki. Dokurca ako budemo i njega cekali mesec dana da se spremi.

 

Prezadovoljan sam u svakom slucaju. Nesto losija verzija Jovica za koga botujem mesecima i umorio sam se vise. 

Link to comment

Svakako je Stefan bolji fit na ovaj Radonjin sistem nego Uskoković. Bez sumnje je Dejo percepirao Uskoka kao najveći problem druge postave,, prvenstveno zbog nemogućnosti kreacije pod pritiskom. Džoni će se pomeriti ka dva, i to bi bilo to.

Link to comment

Drugari, bacicu vam jednu prognozu, koja je samo dopuna mojih predjasnjih stavova. Zakasnilo se za najvise domete, sto zbog besparice, povreda, korone.. nije se moglo ni predvideti ovakvo ciglarenje i hrkljus, ali stvari dolaze na svoje. Lagano idemo u top-8.  Ova ekipa kad se naspanuje, na maksimalnom broju obrtaja bice nesto do sad nevidjeno. Neka ostane zapisano.

 

Pefi daje novu dimenziju odbrani koja je i ovako najbolja u EL. Napad ce biti tecniji.

Jao, jao, ne bih bio u kozi nekima :)

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...