Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

35 minutes ago, fandorin said:

Cirbes ni sekund. Čak ni na 40 razlike. Da li možemo osnovano da pretpostavimo da će ipak doći neko?

 

 

Imam neki osecaj da ce uzmemo onog crnca iz fmp-a.

 

Link to comment

Ti si prvi koga čujem da misli da su ljuti rivali u pitanju. Ne veruj baš sve što Cović kaže, namazan je on.

 

Ako nam proslede njega i još jednog nosioca možda ih Igokea, inače klub značajno većeg ranga od njih stigne na tabeli.

 

 

Link to comment
30 minutes ago, pbg12345 said:

izvini jbg, nista te ne razumem

 

 

Pritisnuo play, vidim 5.44 reko nema šanse da gledam, dok 3 sekunde kasnije Sloba nije rekao "Či--Tam!" :D 

Genijalan skeč, mnogo dobrih momenata, vrv mi je najjače kad ovaj na kraju kaže Zdravo, a  Nele narator "Tipičan Hercegovački pozdrav..." 


Kakvi su to genijalci bili...

Edited by Mil@n
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
22 hours ago, fandorin said:

Cirbes ni sekund. Čak ni na 40 razlike. Da li možemo osnovano da pretpostavimo da će ipak doći neko?

Zašto bi podatak da treći centar ne igra značio da dovodimo nekog?  Od početka sezone tandem Kuzmić-Mitrović je verovatno najbolji deo tima. Odlicno igraju odbranu, pogotovu kad brane pik, solidno se snalaze kod preuzimanja i dobro brane 1 na 1 na postu. Dobro kontrolišu defanzivan skok a i u napadu imaju dobar učinak, u zbiru imaju 16 poena od prosečno 68 koje postižemo u EL. Jedina mana su im za sad izvođenje slobodnih bacanja. Ono što je problem ovog tima je to što u spoljnoj liniji nemamo dovoljno igrača koji mogu da kreiraju 1 na 1 i da igraju sa loptom u rukama. I šut za 3 nam je ocajan, samo 26% timski gde Dobrić sutira 18%, Holins 24% a Ivanović i Kalinić oko 28% za tri.

Meni se čini da nećemo nikog dovoditi, svakako treba videti kako će tim izgledati sa Vajtom koji je projektovan za startnu 4 i verovatno bar za 25 minuta prosečno po meču.

Edited by BarryWhite
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...