Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

12 hours ago, Ted said:

zar niste vi ove omlatili i u pripremnom periodu?

 

šta se dešava sa Panatom, već godinama su u kurcu. presušila kinta? 

Bilo mi je drago da viidim neku ekipu koji su veći kamenjari od naših bekova, inače i dalje imaju dobar budžet nego lošeg gazdu.

Link to comment
10 minutes ago, simple red white said:

Bilo mi je drago da viidim neku ekipu koji su veći kamenjari od naših bekova, inače i dalje imaju dobar budžet nego lošeg gazdu.

 

nisam gledao tekmu, bio je fudbal u isto vreme, ali sam ipak zaprepašćen rezultatom. mislim, Panata je evroligaš sto godina i koliko vidim nisu bili drastično oslabljeni. Nedović jbg, nekako sam uveren i da je igrao da bi rezultat bio sličan. mislim, nije to baš da ti nedostaje tandem Šakil-Peni Hardavej.

 

za Panatu me čudi da je već godinama donji dom EL, ako nemaju finansijskih problema. a realno, ovo je težak blam za njih, onako, baš šamarčina

 

Link to comment

Odgledao snimak, nismo bili loši. Mada i Pao je realno kurčina, al to ne umanjuje našu pobedu.

:umanjuje:

Konačno jedna rekreativna utakmica u Evroligi, čim su čuli da će Ćoki zameniti Bertomeua pritivnicima padaju gaće.

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, simple red white said:

Bilo mi je drago da viidim neku ekipu koji su veći kamenjari od naših bekova, inače i dalje imaju dobar budžet nego lošeg gazdu.

 

oni strpaju gomilu amera u tim i misle da su time nesto napravili.

mogli bi nama da proslede macona i sant-roosa :)

 

 

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

nisam gledao tekmu, bio je fudbal u isto vreme, ali sam ipak zaprepašćen rezultatom. mislim, Panata je evroligaš sto godina i koliko vidim nisu bili drastično oslabljeni. Nedović jbg, nekako sam uveren i da je igrao da bi rezultat bio sličan. mislim, nije to baš da ti nedostaje tandem Šakil-Peni Hardavej.

 

za Panatu me čudi da je već godinama donji dom EL, ako nemaju finansijskih problema. a realno, ovo je težak blam za njih, onako, baš šamarčina

 


PAO zadnjih 10 godina iskljucivo na sudije pobedjuje, zato su mi ogavni. Sad vise ne mogu ni tako, postali su musterije. 

Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:


PAO zadnjih 10 godina iskljucivo na sudije pobedjuje, zato su mi ogavni. Sad vise ne mogu ni tako, postali su musterije. 

 

mislim da vas protiv Asvela čeka znatno ozbiljniji posao 

  • +1 2
Link to comment

Odgledah i reprizu, ali i dalje ne znam šta da mislim o ovoj utakmici, obzirom da je partija Panate verovatno najgora utakmica jednog tima protiv Zvezde u EL u Beogradu. Odbrana je uglavnom bila dobra, ali rešenja u napadu, naročito u prvom poluvremenu su i dalje bila jako teška za gledanje. Posle smo malo nabacili samopouzdanje i strpljenje. Dobrić je i dalje van ritma, neki pasovi su mu bili tragični, kao da su mu pre početka sezone prvi put rekli da treba da bude nosilac i prvi strelac i da se on opteretio time. Njega pominjem, jer kod njega ima još dosta rezerve. 

 

Asvel je mnogo važna utakmica, nadam se povratku Ivanovića. Gledao sam ih par puta, Eli Okobo dominira..kako on nije igrao u repki pre raspalog Tome i talentovanog Frenkija sa Menhetna, velika je misterija. 

  • +1 2
Link to comment

Nece Ivanovic jos... Asvel je apsolutni favorit u tom mecu, imaju ljudi 6-2 skor. Ipak, glavni igraci su im Okobo i Džons, a ako nešto možemo kvalitetno da branimo to je spoljna linija, tako da imamo svojih sansi. Pobeda bi nas potpuno vratila u igru, al prvo treba skociti...

 

Pored Dobrica, rekao bih da Holins moze mnogo bolje. Radonja ga obozava, videcemo da li ce sinocni mec biti najava nekih boljih dana za njega.

 

Najvaznije da se Kalina sinoc odmorio. Nepuna 23 minuta na parketu :) 

Link to comment
6 hours ago, Ros said:

 

oni strpaju gomilu amera u tim i misle da su time nesto napravili.

mogli bi nama da proslede macona i sant-roosa :)

 

 

 

Sent Ros najprecenjeniji igrač EL. Igrač za Andoru eventualno.

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Sent Ros najprecenjeniji igrač EL. Igrač za Andoru eventualno.

Što je bio DJ Sili sad je St Ros...Što je bio Feldin, to je sada Sent Ros...

Edited by simple red white
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...