Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Bukvalno ne bih ništa komentarisao o timu dok ne odigramo barem par utakmica sa kompletnim sastavom.

Ali u ovakvim situacijama kada ima par povreda ispliva problem limitiranih igrača u našem rusteru od kojih neke gledamo godinama, a neke čak i vratimo. Kada spadne slovo na Lazića, Mitrovića, Davidovca, i Simona, od ovog mučenja za svaki koš drugo i ne može da se očekuje. Nije problem što smo nekompletni već kad fali i jedan od vodećih, to je već problem, a više njih - to je nerešiv problem pošto očigledno porađamo svaki koš. Gorepomenuti igrači bi se mučili u napadu i u ABA ligi a ne protiv najboljih timova u Evropi. 

Link to comment

Meni ovo lici na proslu sezonu i totalni raspad.

Sad se polako i odbrana raspada, a bogami i Radonjić ima sve vise suludih poteza.

Kalinic je potpuno u kontra ritmu, a i Nate pocinje da crkava polako... kako je krenulo, spusticemo se i ispod 60 datih poena.

I, sta god ko mislio, ovoliko bezidejni napad odavno nisam video, bukvalno oci krvare od naseg napada.

I ono sto mi je najvise zao, zahvaljujuci sto suludo sklopljenoj ekipi, sto povredama, sto koroni uspecemo da elitnog prasinara i pokretacki faktor u mnogim ekipama pretvorimo u iskompleksiranu neznalicu...

Link to comment
Mitrović se 10 sekundi ne vraća u odbranu, nakon što je prodao loptu. Mislio sam da se povredio, ali on trči kao srna.  Ćebovao bih ga zbog toga.
Ono kad je udvojen pokušao da baci pas u suprotnu stranu? Ima on svojih mana, ali najmanji je problem ovde

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...