Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Bez šuta, bez skoka, ne može tako da se igra košarka, a ni da se gleda. Dve naše poslednje utakmice su takva antipropaganda košarkenda je to sramota za Evroligu. 

 

Holins je sramota, Davidovac takođe...Dobrić bez šuta i koncentracije je možda za Evrokup. Uskoković nije za ovo.

 

Prošlo je dovoljno da budem siguran da nam je trebao drugačiji tip igrača od Holinsa. Ne samo zbog poentiranja, računam da su očekivali da on može da to radi, već zato što su dva ballhandlera premalo, pogotovu u doba korone. 

 

10 minutes ago, renne said:

Ali je neverovatno da protiv nas ni jedna ekipa nikad ne izlazi iz bonusa

Pa, kad igramo najgori napad u ligi i šire. Ne bi ni protiv mene i tebe imali potrebe da prave faul. 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment
10 minutes ago, Bogotac said:

Ciglari smo,al Radonja tako voli.:isuse:

Radonja je umeren čovek, a ovo je već teško preterivanje. Videlo se da mu nije dobro tokom utakmice.

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Treba biti posten i reci da su zasrali sa selekcijom tima,posebno Radonja sa jrvavim kolenima,napad ko jebe.

Ivanović, Dobrić, Vajt i Holins su planirani za to. Tu je Holins jedina prava greška, ostalo je sticaj okolnosti. Nejt igra dobro, Kalinu nije mogao da odbije. Jedino umesto Mitrovića da je doveo nekog drugog, ali za te pare teško da ćeš dobiti dobrog evroligaškog napadača. Da li je bilo još nekih para da se potroši, to već ne znam.

 

Jedini spas nam je da se povrate Ivanović, Dobrić i Vajt i da zamene Holinsa. Sve to se neće desiti uskoro, tako je eventualni plasman u top8 veoma malo verovatan.

  • +1 1
Link to comment

Kako je tim selektiran mogli bi da sudimo nakon što vidimo kako izgleda kompletan. Bez startne četvorke i pleja koji je doveden da bude jedan od prvih poentera, teško da možemo da donosimo te sudove. Znam da je omiljena tema navijača Zvezde koga šilbovati i koga dovesti, doduše, kad se šilbuje i dovodi na angro, kao prethodne dve sezone, onda ni to nekako ne valja, pošto uvek se nadje neko koga treba šilbovati. Do pre 10 dana Kuzmić se slao u FMP, sad se hvatamo za glavu kad napravi penale i mora na klupu. 

 

Postoje igrači koji mogu da igraju bolje i igrači koji to ne mogu. Holins igra očajno u napadu, očigledno je izgubio samopouzdanje, ali se i jako loše koristi. Ali on sigurno može da igra bolje od ovoga, igrao je 20 minuta za top 8 time EL prošle godine, imao 10 poena prosek, ako se ne varam. Dobrić je u skoro jednakom kanalu, bukvalno nijednu dobru odluku nije doneo, ništa ne može da ubaci, a i u odbrani je lošiji od Holinsa. Ali, ajde da kažemo da i on može nešto bolje od toga. Postoje igrači koji to ne mogu, igrom slučaja oni igraju velike minute, i mala je misterija kako smo sa par KLS igrača uopšte bili u igri do kraja. Radonja je isto zabagovao prilično sa rotacijama u pojedinim momentima

 

U svakom slučaju, frustrirajuće je sve ovo, i porazi, i navijači Zvezde i njihovi komentari, i način na koji se gubi, i sama igra, i korona i povrede (to mene najviše nervira, jer ne možemo da vidimo kako bi to izgledalo kad smo kompletni), Kalinić je već prso, čega sam se plašio na početku. Mora Radonjić malo da povrati ekipu, prijaće neka lakša utakmica u ABA za tako nešto. 

Link to comment
16 minutes ago, Bogotac said:

Treba biti posten i reci da su zasrali sa selekcijom tima,posebno Radonja sa jrvavim kolenima,napad ko jebe.

 

Ok je selekcija, samo su umesto Holinsa trebali da dovedu 2/1 igrača jakog na lopti i solidnog šuta, makar i ne bio neki sjajan defanzivac. Ali otkud mi znamo čega ima na tržištu i za koje pare. Nominalno Holins nije loš igrač ali ovo što igra u napadu od početka sezone je amaterski. Fali bolji Dobrić, fali Vajt, kada bismo imali njih trojicu to bi već bilo mnogo bolje. A sada pride fali i Ivanović. Jbg dosta objektivnih problema sa povredama i koronom, treba biti strpljiv.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Ako nema para, najutiti Covica i dovesti Djuku Bizona.. vrlo je prosto.

 

Ne mogu da verujem da tankujemo EL pod izgovorima povreda i korone. Gle cuda, igrac nam dobio koronu.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Jozef K. said:

Pored svih ograničenja i Ra je očajno vodio tim. Potpuno nerealne petorke i previše Dede i Uskokovića. 

 

prošli put kad je falio plej ulazio je Davidovac na 1, sad bukvalno nije imao ko drugi, jedino možda Holinsu da je dao da prevodi, samo da ne šutira

  • +1 1
Link to comment

Da dodam, trebalo je dovesti 4/5 kad se Vajt povredio, produkcija sa pozicije 4 ne postoji, a i Luka se malo vratio u normalu. Ali sada prošao voz i za to, pošto će se EL igrati opušteno, a za ABA se Vajt valjda vraća.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Ako nema para, najutiti Covica i dovesti Djuku Bizona.. vrlo je prosto.
 
Ne mogu da verujem da tankujemo EL pod izgovorima povreda i korone. Gle cuda, igrac nam dobio koronu.
 
 
Pa ti reče da idemo na F4, kako sad...
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Ok je selekcija, samo su umesto Holinsa trebali da dovedu 2/1 igrača jakog na lopti i solidnog šuta, makar i ne bio neki sjajan defanzivac. Ali otkud mi znamo čega ima na tržištu i za koje pare. Nominalno Holins nije loš igrač ali ovo što igra u napadu od početka sezone je amaterski. Fali bolji Dobrić, fali Vajt, kada bismo imali njih trojicu to bi već bilo mnogo bolje. A sada pride fali i Ivanović. Jbg dosta objektivnih problema sa povredama i koronom, treba biti strpljiv.

 

Holins je u Zenitu imao 40% šut za tri, njegov šut uopšte nije loš. Problem je što je u kanalu sa samopouzdanjem, od početka se jako loše koristi u napadu, često su mu se uvaljivale koske u poslednjim sekundama, i sad smo u problemu.

 

Kakav bi tvoj sud bio o Dobrićevom šutu da si ga gledao samo od početka ove sezone? Momak je osvedočeno dobar šuter, a ne znam da li ima 20% za tri ove sezone u EL. 

Link to comment
Just now, renne said:
3 minutes ago, Banjo said:
Ako nema para, najutiti Covica i dovesti Djuku Bizona.. vrlo je prosto.
 
Ne mogu da verujem da tankujemo EL pod izgovorima povreda i korone. Gle cuda, igrac nam dobio koronu.
 
 

Pa ti reče da idemo na F4, kako sad...

 

 

Kao sto vidis u ovim uvodnim kolima, lako smo omogli biti bez poraza.. Ocekivao sam da kad vec imamo veliki potencijal zagrizemo do kraja.

Za ovo tankovanje el iskljucivi krivac je Covic, n8ko drugi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...