Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, elementary said:

Pohvale za Kuzmica ,stvarno se vraća na stari nivo .Ostali baš loši .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Plus Volters.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, renne said:

#nijesedesilo

 

Desilo se na Zvezdari, prekoputa Trpkovica.. pekara se zove domace kiflice, ili samo kiflice.

 

Decko je uzeo sve kiflice, i slane i slatek, sve po 5 komada

Link to comment

A i granitna odbrana polako puca po svim savovima, primiti od CSKA 78 poena je ok i podnosljivo, ipak je to vrhunska ekipa, ali isto toliko primiti od jedne, pa realno ispodprosecne albe ipak dosta govori i o toj odbrani. Sad me vec malo i plase rezultati protiv monaka a posebno protiv armanija.

  • +1 2
Link to comment

Neverovatno mi je da maldi igrač kao što je Uskoković nema mabiciju da pokuša driblingom da ostvari prednost, da krene na ulaz do kraja a ne sa nekim alibi pasovima. Od njega neće biti pleja, hajde da kažem neće prerasti Crnokosu.

  • +1 1
Link to comment
Neverovatno mi je da maldi igrač kao što je Uskoković nema mabiciju da pokuša driblingom da ostvari prednost, da krene na ulaz do kraja a ne sa nekim alibi pasovima. Od njega neće biti pleja, hajde da kažem neće prerasti Crnokosu.

Zanimljivo da se po svakom polila kofa svega osim po Lazarevicu a on je najveci nemac pojma u ekipi. Ostali svi i nesto pokusaju a on i kad primi loptu, od koje se uglavnom uspesno krije, usledi panicnih nekoliko sekundi trazenja kome da je uvali.

Link to comment

Jbt, Uskoković koji nijedan košarkaški potez nije napravio tokom utakmice, ali mu zato svaki put padne glava od razočarenja/neverice/čega li, kad protivnički igrači daju koš preko njega...koji je to stav jbt...Zašto ne proba sa školom, možda još nije kasno, nije ovaj sport niti bilo koje takmičenje za čoveka sa takvim stavom.

 

Neverovatno frustrirajuća utakmica...bilo mi je mnogo bolje kad nisam pratio Zvezdu / bolelo me uvo :D

 

Otprilike se večeras završilo moje loženje za EL ove sezone, iz raznoraznih razloga.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, simple red white said:

Neverovatno mi je da maldi igrač kao što je Uskoković nema mabiciju da pokuša driblingom da ostvari prednost, da krene na ulaz do kraja a ne sa nekim alibi pasovima. Od njega neće biti pleja, hajde da kažem neće prerasti Crnokosu.

 

Ne pokusava zato sto driblingom ne pravi nikakvu prednost. Ne moze predriblati banderu

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, renne said:

Nema veze, dobićemo Armani

Tako treba, samo pozitivno razmisljanje. Ako ne dobijete Armani, dobicete Monako ili Asvel ili Bajern ili Baskoniju. Nekoga cete nekad dobiti

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pun nam je roster rekreativaca i bivsih, propalih igraca koje Radonja pokusava da ozivi. Igraci koji nisu ni za Mornar igraju EL. Mucno za gledanje i veoma frustrirajuce.

 

Mitrovic, Simonovic, Davidovac, Uskokovic.. Sad se prikljucuje i Cirbes.

 

Mladost iz Zemuna bi opasno isprasila ovu petorku

Link to comment

Mene u sustini najvise plasi to sto smo protiv cska igrali na jedan posed prakticno, smireno i bez srljanja a protiv albe, koja je ipak treca liga kvaliteta nismo mogli 30 minuta da im pridjemo ni na 3-4 poseda, a u sustini su igrali isti igraci...

Sto onda znaci da se protiv ovih jacih igra preko granice mogucnosti, a da ce se protiv ovih slabijih uglavnom gubiti, jer niko ne moze dugo preko svojih granica.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...