Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Kako uvek od ovih šugavih gubimo ,samo protiv nas u gostima igraju kao matori . U ostalim utakmicama ih gazi ko stigne.
Ok razumem napad da nam je loš ali kako ispadano u odbrani. Bukvalno. Ista ne .ozeno da odbranimo .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

Ako večeras Radonjić ne uruči otkaz Davidovcu, nek se jebe pravo...Sve možemo da komentarišemo..i Dobrića koji je apsolutno kriminalan (i izgleda da je kraj prošle sezone bio fluke), i Kalinića koji je iz nepoznatog razloga bio nervozan od početka i odigrao katastrofalno, i Uskokovića na mestu koje nije za njega, i koronu i sve, ali da čovek u EL izgleda onako kao Davidovac, tu nema šta da se komentariše.

 

U svakom poslu se za tako nešto dobija otkaz.

  • +1 1
Link to comment

Ovo kao neka rekreativna utakmica u kls.
Oni se ispucavaju u napadu ,imaju svaki put po nekoliko napada ,promaše prva dva šuta i treći pogode.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
8 minutes ago, Ivo Petović said:

Ako večeras Radonjić ne uruči otkaz Davidovcu, nek se jebe pravo...Sve možemo da komentarišemo..i Dobrića koji je apsolutno kriminalan (i izgleda da je kraj prošle sezone bio fluke), i Kalinića koji je iz nepoznatog razloga bio nervozan od početka i odigrao katastrofalno, i Uskokovića na mestu koje nije za njega, i koronu i sve, ali da čovek u EL izgleda onako kao Davidovac, tu nema šta da se komentariše.

 

U svakom poslu se za tako nešto dobija otkaz.

 

Bogami Kalinić je od kako je donirao crkvi nešto nervozan. Tehničke, sili kad ne ide...  Sve u svemu, sem Nejta I Kuzmića, niko se nije pojavio... 

 

A da, koncetraciju nismo danas imali ni ič, kao da su računali laku pobedu... 

Edited by assignment
  • +1 1
Link to comment

Nemamo mi šta da tražimo u Evroligi ako ne igramo odbranu na maks jedno 35 minuta uz odgovoran napad. Jeste da njih hoće, a nas neće ali i pod takvim okolnostima možemo da igramo egal sa njima kući kada odigramo kako treba. Bezveze smo rano ušli u neku nervozu koja se pojačala jer nas neće...svaka 50-50 lopta njima jbg, mora se to izdržati. I trener i najbolji igrač su kiksnuli danas.

Edited by Heaviside
Link to comment

Mislim da ipak ova utakmica pokazuje da nam je mesto negde izmedju 12-15 mesta, a da je Maccabi bio ekces. Pruzacemo favoritima herojski otpor, a od ovih nejakih ekipa cemo nesto dobijati a nesto gubiti.

Ipak je vecina ovde u pravu, za nesto vise fali ovde 2-3 igraca, pre svega bek suter koji ume nesto sa loptom pa zatim jedan moderniji centar.

Dobro, lepo je bilo nadati se prvih par kola, sad sledi otreznjenje i odlazak na 2-5 i lagano oprastanje od neke borbe za eventualni f8.

A vala,drugu sezonu cu se i ja oprostiti od zvezde i el na pola kampanje, jbg, rekreativni sport me nikad nije mnogo zanimao za gledanje.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ivo Petović said:

Ako večeras Radonjić ne uruči otkaz Davidovcu, nek se jebe pravo...Sve možemo da komentarišemo..i Dobrića koji je apsolutno kriminalan (i izgleda da je kraj prošle sezone bio fluke), i Kalinića koji je iz nepoznatog razloga bio nervozan od početka i odigrao katastrofalno, i Uskokovića na mestu koje nije za njega, i koronu i sve, ali da čovek u EL izgleda onako kao Davidovac, tu nema šta da se komentariše.

 

U svakom poslu se za tako nešto dobija otkaz.

 

 

Prica mi drugar da su se sreli kasno nocu u nekoj pekari, Davidovac i Dobric su bili. Dobric uzme dve kiflice, Deda kaze daj mi od svih po 5. Drugar ga gleda, ne veruje.. Deda ga pita hoces sliku? Ovaj mu kaze, ne navijam za Partizan.

Kaze mi sutra sam ga odigrao minus, dao je 0 poena

Decko je definitivno rekreativac za ovaj nivo kosarke

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...