Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

23 minutes ago, Joe D said:

Ti minuti Davidovca ce svakako da odu kad se vrate White i Lazic. Nismo mi nikad imali tri centra za rotaciju, a u najboljim sezonama su nam rezerve bili Stimac i Milko Bjelica. Ljude jos drzi utisak od pre pocetka sezone, ali ovo se do sada ispostavilo kao sveukupno vrlo dobra unutrasnja linija, nije neko moranje da se pojacava po svaku cenu. 

 

To zavisi od toga kad će vratiti Vajt. Sumnjam da će pre 2022.g. da bude u timu, previše je to utakmica do tada.

 

Sad bacih pogled na statistiku ABA i bukvalno jedini igrač koji ima negativan +- je Davidovac, što, bez obzira koliko ovaj pokazatelj nije dobar, potpuno korespondira sa mojim očnim testom ™ po pitanju najslabije karike u timu. 

Link to comment

Zaboravili ste Simonovića, on sada uzima 10-15 minuta na četvorci.

 

Lazić će da uzme ovih 5-10 Lazarevićevih minuta, na moju žalost.

 

Ok, zaista se jeste ispostavilo da nije nužda, ali mogao bi da se uklopi dobar igrač, a da niko ko je zaslužio da igra ne ispašta. 40 minuta za Vajta, Mitrovića, Kuzmića i novog igrača. Davidovac i Simon da igraju ABA, umor, povrede, ako tako taktički odgovara itd.

 

 

Link to comment

Šta ti je igra borjeva - jeste, jedini ima - , ali recimo da on nije igrao protiv Splita gde se budžio taj +-, a juče je posle Kuza i Holinsa imao najveći +- (+12).

 

Izdominirao je protiv Igokee (-21) gde mu je taj index bio ubedljivo najgori, ali ako je ta utkamica samo njegova krivica onda jbg... 

 

Juce je recimo pogodio 2 trojke koje su nas održale da ne odemo u taj -20 fazon vec posle 10 minuta. Jasno mi je zašto ga ne voliš, ali kao i Dobrić i on je pauzirao, a nije baš da nema šta da ponudi ovoj ekipi... 

 

Sezona je duga, a mi na papiru imamo 16 igrača od kojih Gušić i POpović i nisu u toj rotaciji ozbiljno, a Uskoković teško da će do ozbiljnijih minuta. KAd tu dodaš i deda SImona i koroniranog Cirbesa, ostaje 10 igrača koij treba da odigraju 80 i više utakmica. Vajta i Lazića nema od početka sezone (ajd Lazić će uskoro u ekipu), tako da će biti mesta za sve ove preostale momke da igtraju i da daju doprinos... pa i za Davidovca... 

Link to comment

Tanka nam je trenutno linija između 3 i 4. Simon i Lazarević će izgubiti minute povratkom Vajta i Lazića, Davidovac i Dobrić mogu takođe da izgube koji minut. Može i Kalina da igra malo manje. Nije ni sve to tako fiksno, evo ga Ivanović igra 15 minuta trenutno. Neće niko ko zaslužuje ostati bez minuta. Klinaca ni nemamo pa sa te strane nema brige.

Link to comment
3 hours ago, simple red white said:

Jesu li to sinoć semenkari skandirali "Jaka Blažič"? Ili mi se samo učinilo, pred kraj 4/4?

 

2 hours ago, Eladan said:

 

Нису, али су могли/требали. Момчина увек игра пуном снагом, ма за који тим играо. И то треба ценити :)

 

Неколико нас му је аплаудирало прилико изласка на терен/најаве тимова. Али, углавном се изгубило у звиждању :dry:

 

Jeste, čitava hala, krenulo je tokom izvođenja slobodnih, stalo na kratko, pa onda nastavljeno do kraja tekme.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Neka dođe centar, ja zadovoljan a ako dođe i šuter tipa Džimer Fredet - sreći nigdde kraja.

Edited by simple red white
Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

Eh puste zelje, pre će biti da se ne dovodi niko... To nam je što nam je... 

 

pakao, nece nas valjda ostaviti na samo 16 igraca

Link to comment

@Nikodije

Tanka linija između tri i četiri je trebalo da znači da ne postoji striktna podela ko igra 3, a ko 4, a ne da smo slabi. Kao osvrt na post koji je Levi napisao. To je prednost u mojim očima, a ne mana.

 

Ja bih voleo da dovedu jednog igrača ispod koša, a ako ne dovedu opet je sve OK. Niko više nam ne treba.

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...