Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, simple red white said:

Jesu li to sinoć semenkari skandirali "Jaka Blažič"? Ili mi se samo učinilo, pred kraj 4/4?

 

Нису, али су могли/требали. Момчина увек игра пуном снагом, ма за који тим играо. И то треба ценити :)

 

Неколико нас му је аплаудирало прилико изласка на терен/најаве тимова. Али, углавном се изгубило у звиждању :dry:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kuzmić od početka sezone deluje mnogo bolje od prošle, kada smo sa pravom pisali o bivšem igraču. Sad, koliko će da potraje, videćemo. 

 

Mislim da moraju da angažuju dobrog centra, pričali su celo vreme, i mislim da je Cirbes, koliko ga god gotivio najkasnije koronom završio svoje, a postoji razlog zašto je potpisan samo do kraja godine. 

 

 

Link to comment
30 minutes ago, Eladan said:

 

Нису, али су могли/требали. Момчина увек игра пуном снагом, ма за који тим играо. И то треба ценити :)

 

Неколико нас му је аплаудирало прилико изласка на терен/најаве тимова. Али, углавном се изгубило у звиждању :dry:

Ја сам на телевизору™ чуо скандирање Јака Блажић после утакмице, док су се играчи поздрављали.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ја сам на телевизору™ чуо скандирање Јака Блажић после утакмице, док су се играчи поздрављали.

 

Врло могуће, извињавам се због дезинформације, јер сам након краја одмах појурио да ме не ухвати гужва на паркингу... :sad: :dry: (кад је у Пиониру организација паркинга гора него на неком вашаришту)

 

Ето, праштајте, а свака част за праве навијаче :thumbsup:

 

едит: правопис :sad:

Edited by Eladan
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Joe D said:

Kome bi uzeo minute da das tom trecem centru?

 

Davidovcu.

 

Dovesti 4/5 - Kuz i Mitar po 15ak, ima 15-20 minuta za tog igrača na 4 i 5.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
47 minutes ago, Eladan said:

 

Нису, али су могли/требали. Момчина увек игра пуном снагом, ма за који тим играо. И то треба ценити :)

 

Неколико нас му је аплаудирало прилико изласка на терен/најаве тимова. Али, углавном се изгубило у звиждању :dry:

 

 

Koliko je meni zao sto ga nismo doveli, ali se nadam da cu ga opet gledati kod nas. :)

  • +1 2
Link to comment

Ti minuti Davidovca ce svakako da odu kad se vrate White i Lazic. Nismo mi nikad imali tri centra za rotaciju, a u najboljim sezonama su nam rezerve bili Stimac i Milko Bjelica. Ljude jos drzi utisak od pre pocetka sezone, ali ovo se do sada ispostavilo kao sveukupno vrlo dobra unutrasnja linija, nije neko moranje da se pojacava po svaku cenu. 

Link to comment
34 minutes ago, Joe D said:

Kome bi uzeo minute da das tom trecem centru?

 

Pa valjda sam objasnio, umesto Cirbesa, em zbog njega, em zato što u ritmu EL i ABA ne mogu Kuz i Mitar da iznesu celu sezonu... 

 

Edit: I nebi bio treći centar, jedino ako Mitra sada po default smatramo centrom... 

Edited by assignment
Link to comment
4 minutes ago, assignment said:

 

Pa valjda sam objasnio, umesto Cirbesa, em zbog njega, em zato što u ritmu EL i ABA ne mogu Kuz i Mitar da iznesu celu sezonu... 

cirbesove minute moze da uzme i cirbes. posto ih nema, 

 

naravno da mitrovica smatamo centrom, cime bi trebalo da ga smatramo?

Edited by Joe D
Link to comment
33 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ја сам на телевизору™ чуо скандирање Јака Блажић после утакмице, док су се играчи поздрављали.

Takođe, s tim što sam ja čuo da je cela hala skandirala dok je izvodio ona dva poslednja bacanja, a posle sam dobio potvrdu od ljudi koji su bili u hali. I da dodam da me taj detalj baš jako veseli.

 Kalina je dobio ovacije kad je zamenjen pred sam kraj. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

Mogao je da proba sa Mitrom na 4 kad se vrati Cirbes. Opcija vise...

Mislim da je današnji Mitrović čista petica i da će samo to i igrati. 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...