Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ma, ovo sa Harperom prelazi u bezobrazluk, uobicajeno ne mogu da se nose sa njegovom elokvencijom, onda se krene sa vredjanjem, Harper ne ostane duzan i gle cuda, iako izazvan, on popije ban.

Ne razumem poentu foruma jednoumlja, umesto da se gaje ljudi sa izuzetno razvijenim smislom za promisljanjem, dopusta se raznim nistarijama da uguse svako kriticko razmisljanje. Koja je poenta ako svi mislimo isto, i koj djavo uopste obitavamo na mestima koja sluze za razmene misljenja ako se svi guraju u iste torove.

Pa mene su hteli da razapnu na jednom forumu zbog moje podrske Lazicu kao igracu, ne obaziruci se na moje napomene da je prosto takve igrace obozavam i da sam spreman da im progledam kroz prste razne gluposti zbog onoga sto donose ekipi. Kao sto polako pocinjem da obozavam i Lazarevica...

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Drako said:

 

Pa mene su hteli da razapnu na jednom forumu zbog moje podrske Lazicu kao igracu, ne obaziruci se na moje napomene da je prosto takve igrace obozavam 

 

Moguce da je to bilo kad je Lazic stao u odbranu Juniora, tad je bio drugi najomrazeniji sportista u istoriji nakon samog Juniora. 

 

Inace i sam sam imao visemesecnu pauzu od foruma nakon nekih banova ali uvek se covek vrati jer je u pitanju navika od 15 godina. Ipak primetno je u poslednje vreme da nema ljudi i da se ne isplati pisati, dominiraju likovi od kojih nema ama bas nista pametno da se procita osim jednorednih doskocica kojima pokazuju da su iznad situacije. Na fudbalu je bilo vredno citati Dimitrija i harpera jer su jedini nasiroko analizirali utakmice, na kosarci takodje harper, sakula je davao neki smek ali su ga banovali 4 life sa sporta jer je najavio da ce Obradovic doci u Partizan. Apola ne vidjam, i on je imao neke smesne upise. 

Srozao se sport mnogo, bukvalno ostalo 15 ljudi koji vrte jedne te iste gluposti. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...