Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Smara ovo kad 38 minuta budes u egalu da bi na kraju dozvolio da te Sved rutinira bananom i trojkom. Mora vise odlucnosti u finisu egal utakmica u gostima, previse ih gubimo.
2-2 posle 3 teska gostovanja je dobar skor, sve pada u vodu ako izgubimo od Albe. Do kraja novembra kuci imamo Albu, Lion i Pao i pun kurac gostovanja tako da kuci treba dobijati. Posle u decembru ide serija domacinstava a valjda se i kompletiramo pa bude lakse.

Link to comment

Odigrali smo par losih odbrana u zadnjoj cetvrtini, ocigledno nas stigao umor posle onog sibanja sa Zalgirisom ali bas mi je zaparalo oci kad Kalinic nije podigao ruke na onaj sut Klajburna za tri, i ne da mi nije zao nego seziv pojedoh sto ih nismo otresli.

Da se ne razumemo pogresno ono sto Kalinic znaci za ovu ekipu to se bukvalno ne moze opisati, raduje me sto se Dzoni stidljivo vraca ali definitivno nam nema zivota bez jos jednog centra, jebase nas na ofanzivnom skoku u zadnjoj cetvrtini

Link to comment

Требамо бити реални да ово вечерас нико од нас није очекивао. Ако неко јесте, мислим свака част. Стварно је уживање гледати овај тим.

 

Радоња :ziga:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ovako stoje stvari. Fale nam Vajt i Lazic da uzmu minute igracima koji nisu za ovaj nivo kosarke. Tu pre svega mislim na Holinsa, Davidovca i Simonovica.

 

Ako uopste klub ima ambicije koje ja imam onda bi obavezno trebalo dovesti Jovica i jednog misicavog, katovanog centra.

 

Mitrovic se poprilicno obrukao veceras.. bez obzira na inteligenciju ipak postoje fizicki limiti koji dolaze do izrazaja kad se naleti na ovakvog protivnika.

 

Slicna situacija je i kod Ivanovica. Nizak je i ispodprosecan defanzivac.. Jovic nam treba.

 

Ako gledamo ABA ligu i Partizan onda nam je ovo sasvim dovoljno.

 

Ako su nam ovi mecevi pripreme da uzmemo ABa ligu onda su ovi porazi bezbolni.. ipak mislim da imamo sansu da napravimo pravi iskorak u EL, gde nam je svaki mec vazan.. a za to nam treba ovo sto sam naveo

Link to comment

Odlicni smo. :)

 

Svaki mec je uzivanje gledati kad peglamo ovakvu odbranu. Kalina je smeker i lider kao Stratos onomad.

 

Ko je Norvel Pele? Povezuju ga sa nama i sa Zalgirisom...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ovo veceras je bio nas napadacki maksimum u ovom trenutku. Mi bolje od ovoga nismo mogli.

Bez obzira na rezultat, rutinska pobeda CSKa. 10 od 10 bi nas dobili u ovom sastavu. Ne treba se nesto loziti i zavaravati.

Malo rukah, malena i snaga.

 

 Igrali su bez Milutinova i Sengelije. Klajburn i Sved su nas resili, za mnoge igrace nikad nisam ni cuo.

Edited by Banjo
Link to comment

E jbg, jos jedan forum sa koga cu se samoiskljuciti...

A taman sam se ponadao jednoj duzoj opservaciji na temu iznenadjujuce dobrih igara naseg tima kad ono...

Ja uopste ne krijem, na ovaj forum sam dosao iskljucivo zbog Harpera, jer mi je izuzetno zanimljiv za citanje iako se ne slazem sa bar 30% njegovih stavova i razmisljanja.

Ali dobro, to smo mi Srbi, ako se sa nekim ne slazemo, automatski nam postaje neprijatelj...

Steta, bas steta ...

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, levi said:

Simon je viši od Shveda samo je trebo da ostane ispred. nekom drugom bi šutnuo preko ruke

 

Šta su gledali na Ivanoviću, išao je rukom prema lopti, zašto da bude nesporska?

Zato što je i ruka i lopta "prošla" a onda je usledio zamah i udarac po telu Džonija. Za očekivati je bilo da "sumnjivo" sude kao običan faul.

Link to comment
13 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Требамо бити реални да ово вечерас нико од нас није очекивао.

realno, 78 primljenih poena nisam ocekivao 

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment

Da ne bude sada srceparajuce, bilo je apsolutno postova gde se nisam slagao sa Harperom sto je uostalom i svrha foruma, svakako i nedostatak tolerancije ali je uvek vredelo procitati ono sto bi on napisao. 

  • +1 2
Link to comment

Preskakao sam poneki post na Čović temama, ali više vredi 1 Harperov čaršav od 100 korektnih one-linera

 

Nadam se da se ipak vrati, svi smo mi bar jednom odlazili. 

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment

Ja sam imao i fajt sa njim sa razmenama uvreda i banovima od mesec dana, ali to što on nudi je prava retkost, ne samo na forumima nego računajući i srpsko sportsko novinarstvo. Elokvencija, pismenost, obrazovanje i ljubav prema sportu kakve se vrlo retko sreću, a u kombinaciji skoro nikad. Doprinos temi o Kosovu je tek nemerljiv. Ne bih sada da ulazim u detalje koji me nerviraju, recimo da ume da bude težak, ali ljudi koji su mu iole dorasli ne shvataju to lično. Tako da mi je razumljivo zašto ga ne podnosi ekipa neobrazovanih malograđana koja je umislila da nešto mnogo zna o sportu i da je navijačka pripadnost neka bitna stvar koja vrednosno određuje. Od njih ni ne očekujem ništa, ali bi moderacija trebalo da bude svesna da su za vrednost foruma mnogo bitniji zrelo elaborirani postovi koji uključuju fenomenološki osvrt na sport i svest o širem kontekstu od navodno stručnih one lajnera, kakvih svi koji gledaju sport mogu da ispale po 1000 na dan.

 

To što se tiče Harpera, a generalno je totalno sranje da mora da padne napušavanje i možda neki ban da bi se zaustavile priče koje uzdižu i unižavaju ljude na osnovu stavova i poteza organizovani navijačkih grupa koje navijaju za isti klub kao ti ljudi. Evo ga primer od juče, Hamlet se pojavio tek kada je krenulo vređanje, do tada je kao sve bilo OK. A da sam ja izvređao ovog magarca koje me je nazvao bednikom i četvoronošcem, a kome se nisam ni obratio, nego se valjda sma prepoznao, ja bih dobio ban. E Harper je imao stotine takvih situacija i očekivano je da će da odustane u jednom trenutku. Šteta, ali takva je politika foruma, očekuje se da se prihvati idiotski navijački narativ i kažnjava se reakcija na takve gadosti.

  • +1 6
  • Tužno 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...