Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

@aram

dobro, mozes li onda bar da zaljucas zasebne topike o kamali i trumpu kako bismo svi pisali o izborima na kojima nekim cudom nastupaju kao kandidati upravo kamala i trump na jednom jebenom topiku.

Link to comment

Па немојте да пиштете на тим топицима. Зашто би се закључавало? Пишите на ПБП о изборима, на појединачним топицима ако буде било потребе. Трампов ће вероиватно отићи на ПЗД после новембра, а топик Харисове ће се претоворити у топик о председниковању.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

kako ono beše, the enemy of my enemy...

 

Trump Needs Elon Musk’s Money — But Still Thinks He’s a ‘Boring’ Weirdo

 

According to a person close to the twice-impeached convicted felon, Trump “thinks he’s weird. Sorry to use a word used a lot by Democrats now.” This source has spoken to the former president about Musk as recently as July. Another source, who has been in the room multiple times over the years when Trump has spoken privately about Musk, relays to Rolling Stone that Trump has at times, as recently as in the past few months, said that Musk is “boring,” annoying, and prone to mood swings

 

“When Elon Musk came to the White House asking me for help on all his many subsidized projects,” Trump wrote in 2022, “whether it’s electric cars that don’t drive long enough, driverless cars that crash, or rocketships to nowhere, without which subsidies he’d be worthless, and telling me how he was a big Trump fan and Republican, I could have said, ‘drop to your knees and beg,’ and he would have done it.” :lol:

 

Around that same time, Trump also called Musk a “bullshit artist.”

  • Wub 2
Link to comment
11 hours ago, Quince said:

 said that Musk is “boring,” annoying, and prone to mood swings

 


 

Spoiler

Sve to ponavlja sto mu je neko drugi rekao, jer narcisa nije mnogo briga dal je neko annoying i prone to mood swings, nego sta se pricha o nekom sa kimse asocira tj jel postajes vise kul ili manje kul u asocijaciji. Neko tu ko je Trampu bitan nema previsoko misljenje o Masku.

Posto Mask ima Aspergera, ovo sve gore je klasika (mislim boring je ono in the eye of beholder, meni su asd ljudi zanimljivi ali vecini sveta nisu), a annoying i mood swings su ono a given. ustv ja sam se uvek pitala kako Musk u svojim godinama sa tom sifrom uopste i funkcionise, sumnjam da ima pristup nekim tejlorovanim medikamentima koji mu dobro sredjuju anksioznost.

A celu ovu prichu oko Trampa i Maska mogu da pripisem samo tome da je Masku ili ponestalo para ili mu se probudila ambicija da udje u politiku, a od dem ekipe ne bi ga zarezivao niko.

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:
  Hide contents

A celu ovu prichu oko Trampa i Maska mogu da pripisem samo tome da je Masku ili ponestalo para ili mu se probudila ambicija da udje u politiku, a od dem ekipe ne bi ga zarezivao niko.

 

 

Da, interesi im se trenutno poklapaju, s tim što se i tekstu kaže sa zapravo Trampu trebaju Maskove pare za kampanju, a igra ulogu i to što je ovaj gospodar tnjitera. I naravno, Masku je u interesu da ovaj pobedi, tj. da Harris (koja preti većim porezima za super rich) ne dodje na vlast.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Roger Sanchez said:

Jednom šaner, 100 puta šaner, uvijek šaner

 

 

 

meni je nemoguće da ga slušam a da ne zamišljam Saru Kuper, ne znam kako iko može njega da sluša with a straight face

 

ako je nekom promaklo:

 

 

  • Haha 4
Link to comment

Mogu neki koncentracioni logori da se naprave. Ili da se uvede neki uslov za glasanje. Ispit koji bi se pre šerifom polagao. 

  • -1 2
Link to comment

Jedini koji pominju koncentracione logore su MAGA trumptardi - za imigrante, a ako treba i za političke protivnike, izdajnike svih boja i vrsta... vidi pod Project 2025 

 

A ti samo nastavi, baš si duhovit

 

  • +1 4
Link to comment

Eradication nisam ja napisao. 

 

A stav da su 40% onih koji glasaju debili bez mozga koje treba “eradicate” je baš recept za

zdravo društvo i funkcionalnu demokratiju. 
 

Bolje da se vi koji živite u Americi i progresivni se zapitate zašto su vam slabije obrazovani i plaćeni u takvom stanju da ih je opcinio i priču o pravdi im prodaje otprilike najgori čovek na svetu, bogataš koji njihove životne prilike razume kao ja mandarinski. 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Piše "when Trump & Trumpism finally eradicated", a ne da treba "eradicate" 40% ljudi.

To znači kad sutra njega ne bude na političkoj sceni (nadam se već od novembra) i kad njegove smrdljive ideje isčeznu, kao na primer nacional-socijalizam u Nemačkoj posle 45. 

 

Ja ne živim u USA. Trenutno se veoma bavim američkom politikom iz jednostavnog razloga : kad se Amerika prehladi, ceo svet kija.  

 

Tebi ne smeta i ne plaši te što tih 40% ljudi veruju u alternativnu realnost ? Što im se na primer nikako ne može razumno dokazati da je izgubio 2020. ?

 

Edited by braca
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, braca said:

Piše "when Trump & Trumpism finally eradicated", a ne da treba "eradicate" 40% ljudi.

To znači kad sutra njega ne bude na političkoj sceni (nadam se već od novembra) i kad njegove smrdljive ideje isčeznu, kao na primer nacional-socijalizam u Nemačkoj posle 45. 

Ti stvarno, ali stvarno verujes da je sve do 1 Trampa?

Da ce problem(i) koji su izrodili Trampizamtm da nestanu nestankom Trampa?

Na stranu sto si uvodjenjem Nemacke i njene denacifikacije u pricu preskocio 1 vrlo bitan, odlucujuci period dolazenja iz dupeta u glavu tih istih Nemaca...

I cene koju su za taj put platili ne samo Nemci...

 

I, ne vidis ama bas nikakvu logicku pa i politicku koliziju sa ovim dole, poslednjim pasusom tvog istog posta: 40% tihtm ljudi ce nestankom Trampa da prestanu da veruju, postace dobri, prosveceni, liberalni Amerikanci:

Quote

Tebi ne smeta i ne plaši te što tih 40% ljudi veruju u alternativnu realnost ? Što im se na primer nikako ne može razumno dokazati da je izgubio 2020. ?

 Nije bas da mora, ali verovanje da bi odlaskom vucica nestao sav radikalizamtm srpskog drustva?

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...