Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Tramparinu kampanju pojačalo svih četranaest birača koji vole brain worms a mrze medvede! 

 

Link to comment

kakva je ovo jedna tuzna budaletina ali i stetocina i tesko govno od coveka.

jebali ga dead kennedys, ali ne grupa, u usta blesava.

  • +1 3
Link to comment

Ja ne znam zašto se uopšte bakću sa tim izborima kad imaju najpametnijeg kandidata na svetu

 

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment
17 hours ago, 3opge said:

kakva je ovo jedna tuzna budaletina ali i stetocina i tesko govno od coveka.

jebali ga dead kennedys, ali ne grupa, u usta blesava.

Mene on podsjeca na najstarijeg brata iz "Succession".  Life imitates art.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Peter Fan said:

Mene on podsjeca na najstarijeg brata iz "Succession".  Life imitates art.

 

da, ima nesto slicno.

kad je ispusio nudeci svojih 1% glasova dem-onima za neku, makar i majusnu poziciju, odmah je hitro aportirao trumpu 

Link to comment
On 23. 8. 2024. at 7:39, Patty Lee said:

Ja sam ovih dana malo pratila DNC, sinoć u riltajmu.
Glavni utisak mi je koliko su DNC i RNC negledljivi zapravo, ono jedino ima smisla konzumirati dajdžestovano (da ti neko izvuče najbitnije momente) i nikako drugačije. Ustvari, lažem, RNC totalno može da se gleda, jer je komedija sa odjekom tragedije. Sporedni utisci: najviše na svetu volim kad USA političari work the crowd upiranjem kažiprsta u neodređenu tačku dok se histerično smeju, ovo zaista neironično obožavam to mi je u top 10 stuff that just feels American; nenormalno mnogo pop culture referenci ali sve nekako zastarelo, kao da im je moj deda pisao govore (“mother of dragons Nancy Pelosi” :confused2:, “you are not serious people”, “you know nothing Donald Trump” :unsure:) ili totalno out of place (“she was brat before brat was brat” :wacko:); Kamalin govor je bio veoma middle of the road, bukvalno nemaš oko čega da se uspališ (ni pozitivno ni negativno) + jedino nju nije bilo prženje mozga slušati i gledati, u jednom momentu je rekla nešto tipa “my mom taught me not to do anything half assed” i bila bi prejaka fora, kad/ako pobedi da u pobedničkom govoru izjavi “look mom, whole ass” :lolol: 


+ Retta bi bila srećna

  Reveal hidden contents

 

 

Sad mi je žao što nisam ispratila i RNC…

 

 

Sve 5, jedino sam izgleda usamljen (sa svojom suprugom) u tome da je Kamalino afektiranje negledljivo. To jest,ne samo da je  sadrzaj govora bio middle of the road  i skroz predvidljiv nego je delivery bio, po meni, skroz fake. 

 

Nismo izdrzali do kraja, ugasio sam kada se sazaljevala nad palestinskom sudbinom kao da je u pitanju zemljotres ili poplava, sve u passive voice.

 

Fali Kamali ili gravitas Obame, ja sam obican covek Bajdena i Walza, ili autenticnost Bernija.

  • +1 2
Link to comment
On 23. 8. 2024. at 9:24, Patty Lee said:

 

E pa to me je malo zabrinulo iskr, jer nema neke... energije, nema poleta, da tako kažem. I kao da i oni to znaju & vide & osećaju pa sad imaju novu keyword: joy. 

Bićemo joyful warriors, biće the president of joy, choose joy...brateeeeeeee... i nije uopšte energija kao za Hilari (ili daleko bilo, Bernija) pre 8 godina, ali šta znam, s obzirom kako je to na kraju kreširalo možda je ovo ispravan pristup zapravo - strogo profesionalno.

Jedini neozbiljan momenat je ono tizovanje da će biti neki gost iznenađenja pa su celo veče išle anketa ja l Bijonse ja l Tejlor Svift, da bi na kraju ispalo da nije niko. :laugh:

 

Kod Kinzingera mi se svidelo ono democracy knows no party. Mislim da se tog lika porodica odrekla, ako ga sad nisam pomešala sa nekim drugim, ugl porodica neće da zna za njega jer su za Trampa a on nije... ali don't call it a cult!

 

 

 

Komentari, i tu se slazem, je da je DNC  bio bustavanje baze a ne  lovljenje nezavisnih. Dakle, strategija je, kao sto je to obicno i slucaj u polarizovanim izborima, get out the vote a ne trazenje  medijalnog glasaca.

Link to comment

mogu samo da kazem da americke midddle-class zene, izuzimam bible belt i hillbillys, svrsavaju na Mamalu.

ja nemam stomak za konvencije i debate 

Link to comment
5 minutes ago, 3opge said:

mogu samo da kazem da americke midddle-class zene, izuzimam bible belt i hillbillys, svrsavaju na Mamalu.

ja nemam stomak za konvencije i debate 

 

Sasvim moguce, mozda taj deo americke kulture da moras da bused pozitivan, da se smeskasa, sweety, i tako to.

Izgradnja javnog zida usled nekog licnog straha.

Ide u paketu sa Taylor Swift, pretpostavljam.

Edited by Budja
Link to comment
4 minutes ago, 3opge said:

mogu samo da kazem da americke midddle-class zene, izuzimam bible belt i hillbillys, svrsavaju na Mamalu.

ja nemam stomak za konvencije i debate 

 

Pa i ne svršavale, kad ih je Trump vratio u 19. vek sa ukidanjem Roe v. Vade. I ovako abortus u Americi nije bio jednostavan, a sad se opet vraćaju u štrokave podrume da im priučeni "doktori" čačkaju po utrobi... 

 

Btw, otkad su se vratili zakoni protiv abortusa, smrtnost novorodjenih naglo skočila.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

 

Sasvim moguce, mozda taj deo americke kulture da moras da bused pozitivan, da se smeskasa, sweety, i tako to.

Izgradnja javnog zida usled nekog licnog straha.

Ide u paketu sa Taylor Swift, pretpostavljam.

 

naravno, biti negativan uopste u Americi a da ne govorim u kampanji, je najbrze samoubistvo.

inace, iz pouzdanih izvora, mnogo njih iz Blackstonea (sigurno ovde ima puno njih koji znaju sta je to), pa cak i nejevreji, glasace za trumpa 

Link to comment
2 minutes ago, 3opge said:

inace, iz pouzdanih izvora, mnogo njih iz Blackstonea (sigurno ovde ima puno njih koji znaju sta je to), pa cak i nejevreji, glasace za trumpa 

To te čudi,  nakon što su nagovešteni veći porezi za ultra bogate ili barem da ne bude tax cuts za njih?

Link to comment
Just now, dragance said:

To te čudi,  nakon što su nagovešteni veći porezi za ultra bogate ili barem da ne bude tax cuts za njih?

 

ne, ne cudi me, ipak nadao sam se da nije samo stocni fond tamo na ispashi

Link to comment

Ha, zašto misliš da narandžasti babun toliko kenja o vetrenjačama i obećava bušotine gde stigne?

Hint: Blackstone Group Inc's top holdings are Cheniere Energy Partners, L.P. - Limited Partnership (US:CQP) , Energy Transfer LP - Limited Partnership (US:ET) , Corebridge Financial, Inc. (US:CRBG) , FirstEnergy Corp. (US:FE) , and Chesapeake Energy Corporation (US:CHK) .

Link to comment
25 minutes ago, Budja said:

Fali Kamali ili gravitas Obame, ja sam obican covek Bajdena i Walza, ili autenticnost Bernija.

Niti ima formu, a tek supstancu nema. 

 

Meni ona izgleda kao oni reklamni panoi u pridonoj velicini / carboard cutouts sho njima masu po skupovima. Sto ne znaci da ne bi mogla biti pristojan POTUS, ako formira dobar tim.

Link to comment
×
×
  • Create New...