Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

3 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ti stavovi su self-fulfilling prophecies, jbg.

 

Ako tretiraš plebs kao stoku, on će se uvek i ponašati kao stoka. 

 

Ako tretiraš plebs kao samosvesne punopravne građane, oni će se... još jedno vreme ponašati kao stoka, svakako, ali eventually dozvati pameti.

 

Izbor je na političkim akterima. Da li žele da grade, stvaraju, vode mase ka ovom ili onom projektu... ili žele samo da uvale dupe u fotelju na brodu koji tone.

 

Ako je izbor ovo prvo, mora se koncipirati ideologija koja je u isto vreme sadržajna ali i dovoljno jednostavna da se lako kapira. 

 

Ako je izbor ono drugo onda nema veze, izmišljajte nadimke i odašiljite good vibes, pa za kim stado krene - krenulo je.

 

 

Taj "prophecy" je već "fulfilled", zato se i koristi. 

Link to comment

Ja sam ovih dana malo pratila DNC, sinoć u riltajmu.
Glavni utisak mi je koliko su DNC i RNC negledljivi zapravo, ono jedino ima smisla konzumirati dajdžestovano (da ti neko izvuče najbitnije momente) i nikako drugačije. Ustvari, lažem, RNC totalno može da se gleda, jer je komedija sa odjekom tragedije. Sporedni utisci: najviše na svetu volim kad USA političari work the crowd upiranjem kažiprsta u neodređenu tačku dok se histerično smeju, ovo zaista neironično obožavam to mi je u top 10 stuff that just feels American; nenormalno mnogo pop culture referenci ali sve nekako zastarelo, kao da im je moj deda pisao govore (“mother of dragons Nancy Pelosi” :confused2:, “you are not serious people”, “you know nothing Donald Trump” :unsure:) ili totalno out of place (“she was brat before brat was brat” :wacko:); Kamalin govor je bio veoma middle of the road, bukvalno nemaš oko čega da se uspališ (ni pozitivno ni negativno) + jedino nju nije bilo prženje mozga slušati i gledati, u jednom momentu je rekla nešto tipa “my mom taught me not to do anything half assed” i bila bi prejaka fora, kad/ako pobedi da u pobedničkom govoru izjavi “look mom, whole ass” :lolol: 


+ Retta bi bila srećna

Spoiler

 

 

Sad mi je žao što nisam ispratila i RNC…

Edited by Patty Lee
  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Gledao i ja sinoć, šta ja znam, meni je sve bilo Ok, onako američki profesionalno kako to oni već znaju da odrade. 

 

Najjači utisak je na mene ostavio republikanac Adam Kinzinger, skidam mu kapu za sve što je dosad uradio.

Za republikance trumptarde on je, pored Liz Cheney najveći izdajica. Glasao za impeachment, bio u komisiji za J6, oprostio se od fotelje, sve radi principa. 

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
31 minutes ago, braca said:

onako američki profesionalno kako to oni već znaju da odrade

 

E pa to me je malo zabrinulo iskr, jer nema neke... energije, nema poleta, da tako kažem. I kao da i oni to znaju & vide & osećaju pa sad imaju novu keyword: joy. 

Bićemo joyful warriors, biće the president of joy, choose joy...brateeeeeeee... i nije uopšte energija kao za Hilari (ili daleko bilo, Bernija) pre 8 godina, ali šta znam, s obzirom kako je to na kraju kreširalo možda je ovo ispravan pristup zapravo - strogo profesionalno.

Jedini neozbiljan momenat je ono tizovanje da će biti neki gost iznenađenja pa su celo veče išle anketa ja l Bijonse ja l Tejlor Svift, da bi na kraju ispalo da nije niko. :laugh:

 

Kod Kinzingera mi se svidelo ono democracy knows no party. Mislim da se tog lika porodica odrekla, ako ga sad nisam pomešala sa nekim drugim, ugl porodica neće da zna za njega jer su za Trampa a on nije... ali don't call it a cult!

 

 

  • +1 1
Link to comment

Erick Erickson preklinje svoju ideološku sabraću da se pretvaraju da nisu ono što jesu:

 

Link to comment

Prvo su mu se podsmevali zato što se rasplakao, pa kad su ih svi debelo napušili, licimuri su odjednom postali brižni, kao što ga Tim tako cima...

 

A Tim ga cimnuo da ne bi udario glavom u teleprompter, lepo se vidi na snimku.

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, braca said:

Najjači utisak je na mene ostavio republikanac Adam Kinzinger, skidam mu kapu za sve što je dosad uradio.

 

Za republikance trumptarde on je, pored Liz Cheney najveći izdajica. Glasao za impeachment, bio u komisiji za J6, oprostio se od fotelje, sve radi principa. 

 

Principijelno govno ratnohuškačko, daleko mu lepa kuća, i njemu i svakoj treniranoj foki koja mu "skida kapu za sve što je dosad uradio".

 

https://edition.cnn.com/2024/05/30/opinions/biden-ukraine-russia-putin-nuclear-kinzinger-hodges/index.html 

 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

The End is nigh :unsure:

 

Quote

 Former President Donald Trump on Thursday appeared to publicly acknowledge he lost the 2020 election and said he came up “just a little bit short,” despite regularly lying about the last presidential election he lost and falsely claiming it was rigged.

“I got many millions more votes than I got the first time but didn’t quite make it — just a little bit short,” Trump said during a campaign event at the US-Mexico border in Arizona on Thursday.

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...