Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

11 hours ago, Roger Sanchez said:

Vjerojatno nisi, ne sjećam se baš da sam se pretrgao od rasprave s tobom.

 

Ali sad baš ono sirovo podmećeš, kakav je i običaj tute. Da su ''Bajdenovi'' odlučili da su ruske nuklearne prijetnje pichkin dim, USAF bi prije dvije godine hvatao preostalih 5 ruskih lovaca oko Tomska. Budući da nisu tako precizno odredili granice kamikaze-loodila Hazjajina ruske zemlje, za svaki slučaj ne usude se ni nadlijetati Ukrajinu

 

Bajdenovi as in diskutanti koji su nam objasnjavali da je sve to sa nuklearkama bas nista. Tu je negde diskusija oko onog posta koji sam stavila gore. Pa eto sam vidi sta se prichalo.

Link to comment
12 hours ago, Roger Sanchez said:

Da su ''Bajdenovi'' odlučili da su ruske nuklearne prijetnje pichkin dim, USAF bi prije dvije godine hvatao preostalih 5 ruskih lovaca oko Tomska.

Ovoliko postovanje i pouzdanje u moc USAF je za svako postovanje, eto kako pokondirenje pozapadnjacenje ocas posla razbistri pojmove...

Sto ne mogahu ni Napoleon ni Hitler, mogahu Bajdenovci i to cak do Tomska...

Al zamalo...

Moooore, treba to oterati do Petropavlovska na Kamcatki, do Aljaske ako treba...

Quote

Budući da nisu tako precizno odredili granice kamikaze-loodila Hazjajina ruske zemlje, za svaki slučaj ne usude se ni nadlijetati Ukrajinu

Kako sad pa to, ne usude se??? :ohmy:

Kamgu:

TopGun.jpg

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Bajdenovi as in diskutanti koji su nam objasnjavali da je sve to sa nuklearkama bas nista. Tu je negde diskusija oko onog posta koji sam stavila gore. Pa eto sam vidi sta se prichalo.


Nesto kao “rokanja krmača na Lavov” ili “spaljivanje Londona, Amerikanci neće smeti/hteti reagovati na to”?

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, dragance said:

Promaklo ti da je napisao upravo suprotno?

Nikako, ne dao bog da mu ja razmrsujem mrtve cvorove u glavi i rastarabljujem logikutm...

:fantom: 

Link to comment
14 hours ago, Mel said:

 

Bajdenovi as in diskutanti koji su nam objasnjavali da je sve to sa nuklearkama bas nista.

 

Ispalo je da smo u pravu. Ukrajina se ušetala u Rusiju, zarobili bruka regruta,  zaposeli onoliko sela i još napreduju, a iz Kremlja ni “c” od crvenih linija, ni “S” Sarmata, ni “L” od Londona. 

 

Što samo potvrdjuje ono što mi Bajdenovi diskutanti odavno znamo, a sada polako saznaje i ostatak PPPa:

 

Vladimir Vladimirovič je ona stvar (kurac) na biciklu.

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, ObiW said:

Vladimir Vladimirovič je ona stvar (kurac) na biciklu.

 

Jbg, ja sam ovde ako pogledas odavno prichala kako su one fore Putin samo sto nije osvojio do Atlantika samo propagandne lazi NATO vojne mashinerije, ne moras to meni da objashnjavash.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Neverending MAGA circle blow tour 

 

Sve je ovo smiješno dok se ne sjetite da republikanski milijarderi deru kožu s leđa radničke (među ostalim i koderske) klase dok istodobno masno financiraju 24/7 teatar ovih praznoglavih griftera i mlatimudana

Link to comment
19 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kakav retard :D 

 

 

 

 

Ne nije. Mislim da ponavlja taj americhki argument shto JA njeumu da plaaacam health care od mojijeh para...

Link to comment
4 minutes ago, Mel said:

Ne nije. Mislim da ponavlja taj americhki argument shto JA njeumu da plaaacam health care od mojijeh para...

 

To se prosto ne kaže tako, posebno ne u kampanji. Frontloaded je svoju izjavu pozitivom za protivnicu, ne kapira da publika neće ni odslušati do kraja rečenice.

 

Taj isti argument bi manje retardirani političar sročio kao, "Kamala HOĆE DA VAM DIGNE POREZEEEE da bi platila lečenje prljavim imigrantima", nikako obrnuto.

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...