Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Jel” to ono gde je ono zvonce? Nisam nikada bio u Filiju, samo Pittsburgh u PA - Beograd na U.S način.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Quince said:

jao ja sam prilikom svoje jedine posete Ameriki obišla taj Independence Hall, ima fenomenalan guided tour, kosta svega 1 dolar, svaka preporuka ako se zadesite u Filiju!

 

Zadesit ću se ja za mjesec i po, već je u itinereru

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Jel” to ono gde je ono zvonce? Nisam nikada bio u Filiju, samo Pittsburgh u PA - Beograd na U.S način.

 

e to je Liberty Bell, koji je odmah pored, oba su deo Independence National Historical Park. Zvono nisam obišla jer nisam imala vremena za oba (Fili mi je bio last moment usputna stanica na putu iz Baltimora ka NYC).

 

1 hour ago, Roger Sanchez said:

 

Zadesit ću se ja za mjesec i po, već je u itinereru

 

Pročitah sad na sajtu: "Beginning September 3, 2024, tickets are not required to enter Independence Hall between 9 am and 10:30 am. During this time, the Independence Hall experience is self-guided. Park rangers will be available to answer questions". Ako hoćeš guided tour (a preporučila bih, meni su rendžeri vodiči iz National Park Service bili sjajni i dosta doprineli sveukupnom doživljaju), onda gledaj da zaobiđeš ovaj self-guided slot.

  • +1 2
Link to comment

Kaže Tramp da Kamala lažira fotke AI-jem i da nikog nije bilo na aerodromu u Detroitu:

 

GF0Tk4n.png

 

Q2c64YO.png

 

Snimci s aerodroma:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Koji raspad sistema, a ima još da se gura do novembra… 

 

Znam da nije ljudski nasladjivati se tudjoj muci, ali ovaj zlotvor je zaslužio sve i još mnogo više. 
 

Kokice spremne 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Malo opreza, ako ozbiljno upregne sve svoje konje Rupert Murdoch može od njega napraviti virtualnog akademika

Link to comment
34 minutes ago, Roger Sanchez said:

Malo opreza, ako ozbiljno upregne sve svoje konje Rupert Murdoch može od njega napraviti virtualnog akademika


Slažem se da je još rano da se slavi, ali mislim da je to vreme prošlo, ili ubrzano prolazi… 

 

Mislim na uticaj Murdoch-a, on jeste već uprego sve konje, Fox je opet u full Trump modu, s tu i tamo nekim izuzecima, ali to nije više dovoljno, izbori se danas dobijaju i na socijalnim mrežama, i na direktnim kontaktima, skupovima itd. Ko još danas čeka vesti u 19h da se informiše, osim retkih boomera+, koji još nisu savladali internet ? 
 

Osim toga, ovaj je toliko bandoglav i sujetan da skoro više nikog ne sluša osim sinova, koji su još gluplji od njega i bez njegove harizme. Možda bi Murdoch i savetnici mogli da donekle poprave situaciju kad bi very stable genious hteo da sluša savete.

 

Povrh svega, mislim da ima i neke ozbiljne probleme tipa početak demencije, gubi se redovno, više ni ne laže toliko svesno koliko je odlepio od realnosti. 

  • +1 1
Link to comment

cekam da kamiondzije pocnu da krstare okolo sa 2 zastave, po njihovom broju cu znati koliko je narandzasta situacija 

za sada se zadovoljavaju sa nalepnicama  "FU46" u prevodu "fuck you 46th president (Biden)"

 

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

cekam da kamiondzije pocnu da krstare okolo sa 2 zastave, po njihovom broju cu znati koliko je narandzasta situacija 

za sada se zadovoljavaju sa nalepnicama  "FU46" u prevodu "fuck you 46th president (Biden)"

 

Koliko te kamiondžije uopšte glasaju? A neka im Trampara objasni kako će im Musk “sačuvati poslove”.

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Koliko te kamiondžije uopšte glasaju? A neka im Trampara objasni kako će im Musk “sačuvati poslove”.

 

ma mislim na pickup truckove, oni su glavni trumpisti 

  • +1 1
Link to comment

Je l pratite Space?

 

Ja se ukljucio.

 

Kaze da ce ukinuti Department of Education, i da ce 35 od 50 drzava "to do well in education", kaze da ne zna zasto ali moze da bude zato sto imaju "land, water and sun".   :laugh:

  • Haha 4
Link to comment
×
×
  • Create New...