Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Meni je svejedno, ali kapiram da normalnim, mislećim Amerima, onima koji odbijaju da se svrstaju u jedan od dva tora, ovakvi uradci gde ne samo političari, već i glasači se predstavljaju kao degenerični predatori, su malo/više skeri.

Jaz u naciji raste, niko ni sa jedne strane ne želi to da zaustavi, a oni će kao i svaka razumna opcija najviše da nayebu kad lonac prekipi.

 

Jel' ima bilo ko od značaja, crven ili plav, da traži razgovor i razumevanje umesto double-down-ovanja na vraćanja u XIX vek ili ovakvih "basket of deplorables" slikanja polovine nacije?

  • +1 1
Link to comment

Kakve budalaštine što sugestije googla možda ne nastavljaju ono što osoba koja pretražuje želi da ukuca :D 

 

Naravno, ako se ukuca ceo tekst “cenzure” nema. Kakav providan spin. 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Sugestije nisu nasumične, isti algoritam koji posle sortira search results takođe sortira u RT šta će sugerisati dok se termin ukucava.

 

"President Donald Duck" i "President Donald Rheagan" su bizarni predlozi, to mora da je neka sprdnja.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
46 minutes ago, Weenie Pooh said:

Sugestije nisu nasumične, isti algoritam koji posle sortira search results takođe sortira u RT šta će sugerisati dok se termin ukucava.

 

"President Donald Duck" i "President Donald Rheagan" su bizarni predlozi, to mora da je neka sprdnja.

I jesi li ukucao da probaš ili samo drobiš napamet?

  • -1 1
Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

Iza VPN-a, lokacija Čikago:

 

image.png.14ead34ccab67eeff372761bcb30ed6d.png

Bez VPN-a, lokacija Srbija:

 

image.png.c5421f9a5393efb4165d61bcd1d42337.png

Aman jesi li probao da sam ukucaš i vidiš da li su rezultati “cenzurisani”? Ako ti treba autofill za sopstvenu pretragu, onda jebi ga :D 

Link to comment

Možda se AI zbunio kad je video ono ass ass u assassination a Trump mu je sinonim za ass.

  • Haha 3
Link to comment

Ali zamisli hoćeš da pretražiš “pokušaj ubistva donalda trampa”, ali te onda zbuni Gugl i umesto da ukucaš pet slova sam, izabereš ponudjenu opciju donald duck, jer 3ABEPA! I tako ništa ne nadješ i misliš da se ništa nije ni desilo. :D 

 

Kakva glupasta providna propaganda.

Edited by dragance
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

A mozda i sam Tramp ima pravo da utiche na to kako ce ovi search rezultati izgledati, jer i sam koliko god zeli i koliko ce profitirati na ovome, ipak ne zeli da drzi totalno hajlajt na ovome - iz vrlo ochiglednih razloga.

Bukvalno je prva stva koju je rekao da ce prichati o tome tad jednom i onda nece jer mu je "preemotivno" ili tako neshto ono beacuse of *excuse*

Link to comment
13 minutes ago, dragance said:

Aman jesi li probao da sam ukucaš i vidiš da li su rezultati “cenzurisani”? Ako ti treba autofill za sopstvenu pretragu, onda jebi ga :D

 

Ali zamisli hoćeš da pretražiš “pokušaj ubistva donalda trampa”, ali te onda zbuni Gugl i umesto da ukucaš pet slova sam, izabereš ponudjenu opciju donald duck, jer 3ABEPA! I tako ništa ne nadješ i misliš da se ništa nije ni desilo. :D 

 

Kakva glupasta providna propaganda.

 

Po običaju, nemaš pojma o čemu govoriš ali te to ne sprečava da laprdaš i cerekaš se ko lud na brašno. 

 

Autosuggest je prediktivna tehnologija čiju funkciju direktno uređuju search algoritmi. Na osnovu prethodnih rezultata pretrage, lokacije korisnika, i svakog unetog slova, generišu se potencijalni rezultati pretrage u realnom vremenu. Korisnik se na ovaj način usmerava ka popularnim i pouzdano generisanim SERP, smanjuje se šansa da će da ukuca nešto bezveze i uzalud traži to što ga zanima.

 

Autofill je nešto sasvim drugo, feature koji omogućava da se automatski upiše login data i broj kartice, ispune formulari, itd. Veze nema sa search algoritmom.

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...