Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Ovo je kao sprdnja ali titra im jajca samo tako. Drugi par cipela je što to lagano prolazi umesto da ga svi sprdaju.

 

A ovo njegovo nećete morati da glasajte za 4 godine ni benignije zvuči. Ja tu čujem "posle drugog mandata i kada budem imao 82-83 baš mi puca kurac ko će biti predsednik i ko glasa" uvijeno u obećanje "kad ja sredim sve za 4 godine to ima da stoji, nebitno ko je predsednik."

  • +1 4
Link to comment

naravno da narandzasto govno zna sta radi, uvek ide na najnize porive debilne mase i to ponavlja ko papagaj dok 

se svakom hilbiliju, white supremacistu i svakom drugom zadriglom govedu (nije vance, autor "Hillbilly Elegy" dzabe izabran za vpc) ne ureze u mozak.

"she kills babies"

"israel is nice"

 

  • +1 3
Link to comment
Just now, 3opge said:

naravno da narandzasto govno zna sta radi, uvek ide na najnize porive debilne mase i to ponavlja ko papagaj dok 

se svakom hilbiliju, white supremacistu i svakom drugom zadriglom govedu (nije vance, autor "Hillbilly Elegy" dzabe izabran za vpc) ne ureze u mozak.

"she kills babies"

"israel is nice"

 

Sve stoji osim što ni to njegovo uvek deluje kao firstajl uz par obaveznih ključnih reči. Sad se eto preklopilo christian I task force, sledeći put će anti-imigrant i task force itd

Link to comment

sada mu je i ova poseta netanjahua, kasapina Gaze, dosla ko kec na keca.  da istakne svoju pravovernost docekao ga je ispred svoje carske palate 

u Mar a Lagou sve sheneci ko kuca, sva ta gluma samo zato sto je Kamala izjavila kako nece gledati bas sa simpatijama na cerecenje bolnica i dece (moje tumacenje). 

Link to comment
26 minutes ago, 3opge said:

sada mu je i ova poseta netanjahua, kasapina Gaze, dosla ko kec na keca.  da istakne svoju pravovernost docekao ga je ispred svoje carske palate 

u Mar a Lagou sve sheneci ko kuca, sva ta gluma samo zato sto je Kamala izjavila kako nece gledati bas sa simpatijama na cerecenje bolnica i dece (moje tumacenje). 

Najgori moguci scenario da trump pobedi na krilima aipaca ... 

 

doduse, ni bajden tu nije mnogo drugaciji. Nadam se da ce haris bar malo pomeriti politiku 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Hamlet Strašni said:

Nije isto jer mi kod kuće nemamo sistem i društvo, za razliku od SAD. Bukvalno nikakve veze nema osim što je tramp ogavnije ljudsko biće čak i od vučića. 

 

SAD imaju sistem i društvo, zato što mi poznajemo samo svet gde oni imaju sistem i društvo (ili makar sistem), teško je zamisliti nešto drugačije i to je mnogima od nas potpuno neverovatno. A zapravo uopšte nije neverovatno, niti nemoguće, dešavale su se kroz istoriju i mnogo veće promene..

Edited by Ivo Petović
  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, vememah said:

 

 

On je bash shameless, pitam se kog je profila njegova zena, da li je isto tako osoba pojachane ambicije nesputana pristojnoscu kao on...

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Lord Protector said:

 

Poenta je sto sam bacila pogled na onaj njen govor kad je predstavljen kao kandidat, nesto u stilu kako su se upoznali i kako je Amerika zbog toga great... Zena deluje simpatichno i neisfolirano, sto mi se slabo uklapa sa JDjem. Likovi kao on iz nekog mog iskustva ili imaju neke zene koje su dobre i koje oni iskoriscavaju (ali zena je advokat i valjda bi se pokazalo do sada) ili imaju neke ambiciozne zene ali bottom line kvarne kao i oni... i to opet ne lichi.

On je mozda onako uzeo nju za zenu jer je video da je sposobna, a on je ambiciozan i delovala mu je korisno zbog toga...

Ne znam doduse ni ko je njega gurao i promovisao i kako i zasto, i ko je rekao Trampu pick him i s kojim rezonom...

Link to comment
6 minutes ago, Mel said:

 

...., i ko je rekao Trampu pick him i s kojim rezonom...

Sudeci po medijima Tucker, David Sacks i (valjda) Peter Theil

teoretski je dobar kandidat - izdigao se iz siromastva, bio u ratu, protiv je kao tih vecnih ratova, ima adekvatnu zenu za kampanju, ima knjiga ima fim ... 

samo su nekako smetnuli sa uma da je dijabola ... ili jos gore, nisu smetnuli nego je to dodatni plus  

Edited by Lezilebovich
  • Hvala 1
Link to comment

Ima li kakvih podataka ili bar spekulacija o tome koliko bi tradicionalno republikanskih glasača glasalo za demokrate na predstojećim izborima, tj. protiv Trampa?

Link to comment
3 hours ago, Quince said:

Ima li kakvih podataka ili bar spekulacija o tome koliko bi tradicionalno republikanskih glasača glasalo za demokrate na predstojećim izborima, tj. protiv Trampa?

 

Ćerka Dika Čejnija....

 

Čejnijevima bi najbolje bilo da ćute, imaju gomilu ratnih zločina i katastrofalnih političkih odluka u svojoj kriminalnoj zaostavštini

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
×
×
  • Create New...