Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

1 minute ago, Moonwalker said:

Zasto je glupa?

 

Tramp je gluperda, mozda je na to mislio

Link to comment

Mislim da nije, zato me i interesuje zasto misli da je glupo?

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Pa dobro i Rim je bio republika 400 godina, posle je bio diktatura...

 

Sad bi i ovaj klovn da pravi diktaturu od republike...

Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Mislim da nije, zato me i interesuje zasto misli da je glupo?

Zato sto se implicira da Tramp najavljuje uvodjenje diktature. A on kaže, ovo su jako bitni izbori ako sada pobedimo posle će sve biti manje bitno. 
 

To je kao ovde sto se devedesetih pričalo kao da srušimo Miloševića posle neće brit bitno ko je predsednik, na zapadu niko ne zna koji je predsednik vlade.  

  • +1 7
  • Haha 2
Link to comment

Drugi bi preko njega. On je tu da igra na najnize instikte i da ih oslobodi inhibicije da pokazu sta su. Ko zna mozda to nije lose.

Link to comment
5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Zato sto se implicira da Tramp najavljuje uvodjenje diktature. A on kaže, ovo su jako bitni izbori ako sada pobedimo posle će sve biti manje bitno. 


Ja ne bih bas bila sigurna. Meni je svako njegovo obracanje “zvizdanje”.
Mozda ne diktature za sve, ali diktature za neke, gde ce izbori da postanu jos vise izlisni. 
 

Ne bih se slozila sa tvojim utiskom, to je isto sto imas kuci samo large scale i time mnogo opasnije. No, svakako, svakom svoje.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:


Ja ne bih bas bila sigurna. Meni je svako njegovo obracanje “zvizdanje”.
Mozda ne diktature za sve, ali diktature za neke, gde ce izbori da postanu jos vise izlisni.

Ne bih se slozila sa tvojim utiskom, to je isto sto imas kuci samo large scale i time mnogo opasnije. No, svakako, svakom svoje.

 

Nije isto jer mi kod kuće nemamo sistem i društvo, za razliku od SAD. Bukvalno nikakve veze nema osim što je tramp ogavnije ljudsko biće čak i od vučića. 

Link to comment

I dalje se ne slazemo, sve ovo sto se radi kod nas je blue print politike americkih republikanaca i socijalne i ekonomske, pri cemu deca bivse komunisticke elite skolovana napolju preuzima u privatne ruke drzavni i drustveni kapital. Ili su direktno uz njega ili cute i smrde u zamenu za nediranje. 

 

Ova ekipa iz SPC je apologeta toga, citava matrica im je copy paste od americkih evangelista. Iz daleka taj sablon bukvalno izbija oci i to poodavno.
 

Jedino u cemu se slazem da mi nemamo sistem koji moze da se opire.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

Debilko nastavlja...

 

Prethodni nastavci:
 

Spoiler


 

 

 

 


 

Edited by vememah
Link to comment
3 minutes ago, vememah said:

Debilko nastavlja...


Nije on debil, to im je politika pure and simple. Sto kazu veruj kad ti neko (po)kaze ko je.

  • +1 4
Link to comment
15 minutes ago, Moonwalker said:

I dalje se ne slazemo, sve ovo sto se radi kod nas je blue print politike americkih republikanaca i socijalne i ekonomske, pri cemu deca bivse komunisticke elite skolovana napolju preuzima u privatne ruke drzavni i drustveni kapital. Ili su direktno uz njega ili cute i smrde u zamenu za nediranje. 

 

Ova ekipa iz SPC je apologeta toga, citava matrica im je copy paste od americkih evangelista. Iz daleka taj sablon bukvalno izbija oci i to poodavno.
 

Jedino u cemu se slazem da mi nemamo sistem koji moze da se opire.

Apsolutno se ne slažemo. Ali bi bio trol/ot ovde da nastavimo…

Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Apsolutno se ne slažemo. Ali bi bio trol/ot ovde da nastavimo…


Svakako. Bespotrebno bi bilo, jer niko misljenje ne bi promenio, a i da se ne troluje.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Tramp obećao da će konačno zaustaviti proganjanje hrišćana u SAD i diskriminaciju prema njima. U SAD je, jasno, najteže biti beli hrišćanin.

 

 

Edited by vememah
  • Haha 4
Link to comment
×
×
  • Create New...