Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Isusice da ne kazem sta.Vrlo lako Trump moze da priredi USA ono sto je Putin uradio u Ukrajini .Kopneni ulazak u Iran preko Iraka gde nece biti 1 promil prijateljske teritorije ,deca od grancica sastavljaju dronove i lansiraju na USA vojnike.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, askeladden said:

Isusice da ne kazem sta.Vrlo lako Trump moze da priredi USA ono sto je Putin uradio u Ukrajini .Kopneni ulazak u Iran preko Iraka gde nece biti 1 promil prijateljske teritorije ,deca od grancica sastavljaju dronove i lansiraju na USA vojnike.

biće dovoljno DA IM SE OSVETI TIME ŠTO ĆE MINISTARSTVA IZ VOŠINGTONA preseliti u neki kolorado, tenesi, ajovu, milvoki itd pa da zagorča život birokratskom esnafu koji je kamen temeljac duboke države :happy:

Link to comment
14 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

 

 

Šta ti je inovacija, auto-grabbing pussies, ne mora više čovek ni da se zamara...

 

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
6 hours ago, vememah said:

 

Tek sad izvaljujem da su ovu budalu pogodili metkom u glavu, a njegova prva reakcija je: Let me get my shoes, let me get my shoes, let me get my shoes :lolol:

 

Majko moja, kakav bolid, cudi me da nije trazio i frizuru da mu poprave :lolol:

Link to comment
32 minutes ago, vememah said:

 

 

Ali toliko je jasno koliko je to power hungry oportunista bez stida i bez srama.

Link to comment
×
×
  • Create New...