Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

FBI analizirao laptop ubice i našli da je istraživao gde su mitinzi Bidena i Trumpa, kao i da je tražio “informacije o članu kraljevske porodice”, pretpostavljam da se radi o Hariju.

 

Takodje je patio od kliničke depresije.

Link to comment
38 minutes ago, Bogotac said:

Car 

 

Sto car?

Bukvalno laze kako Trampa boli uvo za bilo koga ili bilo sta, pa kao Vashington ih drogira al da je Tramp predsednik on bi to reso a covek vec bio predsednik. i ono kako mrtav ladan pricha kako Tramp ima empatiju. Mmda, tons of it. To kako ce Tramp ustvari da vrati demokratiju koja fakat jeste uzurpirana i fakat nije Tramp kriv za to, ali da ce da je vrati je pricha na nivou one o vracanju politike u politiku.

Link to comment

Car zbog svega što je prošao jer podrzava istog,a toplog zeca ekipa sa druge strane nikad nije prošla,zadnje izveštavanje o atentatu je sramno na više nivoa,no takva je klima već odavno.

 

Šta hoćeš da kažeš,da je Trump lažov?Kao da ne znamo da jeste uključujući i ostale u politici,lepo je što ovoliko drma kavez establismentu iako se ništa dramatično nije desilo uu prvom mandatu,neće ni u ovom drugom,poruku su mu poslali u proslu subotu,a ima on i članove familije.Pon asanje i izraz lica na ovoj RNC dosta govori.Fascinantno mi je koliko su svi na nogama zbog njega,kao da Hitler lično dolazi sa 4 rajhom,a daleko je od toga.

  • Haha 4
Link to comment
43 minutes ago, Bogotac said:

Car zbog svega što je prošao jer podrzava istog,a toplog zeca ekipa sa druge strane nikad nije prošla,zadnje izveštavanje o atentatu je sramno na više nivoa,no takva je klima već odavno.

 

Šta hoćeš da kažeš,da je Trump lažov?Kao da ne znamo da jeste uključujući i ostale u politici,lepo je što ovoliko drma kavez establismentu iako se ništa dramatično nije desilo uu prvom mandatu,neće ni u ovom drugom,poruku su mu poslali u proslu subotu,a ima on i članove familije.Pon asanje i izraz lica na ovoj RNC dosta govori.Fascinantno mi je koliko su svi na nogama zbog njega,kao da Hitler lično dolazi sa 4 rajhom,a daleko je od toga.

Tako je, daleko od hitlera, slicniji je po majmunluku musoliniju po svemu osim sto ima malo kosice 

  • +1 4
Link to comment

Drill, baby, drill.

 

Mass  deportation.

 

ali i...

 

Kim je moj ortak, nije pretio J. Koreji dok  smo bili ortaci.

 

Bajden dva rata, ja sam imao mir (to je  tema koju je cak i Rubio rabio) jer  me se svi plase

 

Rusija napala Gruziju u vreme Busa, uzela Krim u vreme Obame, hoce da unisti Ukrajinu u vreme Bajdena i nije uzela nista dok sam ja bio na celu

 

Rat je uzasan, nema  vise tenkova, sad su mocna oruzja

 

 

 

 

i sledeci wtf: 

 

1 koji se hvali da je smanjio kriminal i koji trenira kriminalce ne kaze da je smanjio mrinilam  tako sto ih je poslao u SAD (Bukele?)

 

 

Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

Car zbog svega što je prošao jer podrzava istog,a toplog zeca ekipa sa druge strane nikad nije prošla,zadnje izveštavanje o atentatu je sramno na više nivoa,no takva je klima već odavno.

 

Šta hoćeš da kažeš,da je Trump lažov?Kao da ne znamo da jeste uključujući i ostale u politici,lepo je što ovoliko drma kavez establismentu iako se ništa dramatično nije desilo uu prvom mandatu,neće ni u ovom drugom,poruku su mu poslali u proslu subotu,a ima on i članove familije.Pon asanje i izraz lica na ovoj RNC dosta govori.Fascinantno mi je koliko su svi na nogama zbog njega,kao da Hitler lično dolazi sa 4 rajhom,a daleko je od toga.

Aha , pa tebi je Tramp zapravo car a ne Karson.

Pa reci to lepo brate, šta se stidiš!

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Mel said:

 

Sto car?

Bukvalno laze kako Trampa boli uvo za bilo koga ili bilo sta, pa kao Vashington ih drogira al da je Tramp predsednik on bi to reso a covek vec bio predsednik. i ono kako mrtav ladan pricha kako Tramp ima empatiju. Mmda, tons of it. To kako ce Tramp ustvari da vrati demokratiju koja fakat jeste uzurpirana i fakat nije Tramp kriv za to, ali da ce da je vrati je pricha na nivou one o vracanju politike u politiku.

ali nije mogao da isuši močvaru, jer mu je bila potrebna podrška za 2 mandat, kada ga ponovo izaberu za pred. moći će da krene đonom na njih jer mu je politička karijera, a bobami i život pri samom kraju, neće imati šta da izgubi :D

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

ali nije mogao da isuši močvaru, jer mu je bila potrebna podrška za 2 mandat, kada ga ponovo izaberu za pred. moći će da krene đonom na njih jer mu je politička karijera, a bobami i život pri samom kraju, neće imati šta da izgubi :D

 

ma hajde

Link to comment
×
×
  • Create New...