Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Posted (edited)

 

 

lost likely je typo, treba most likely

 

 

 

GScZoKfWAAAXF8M?format=jpg&name=4096x409

 

GScgoaMX0AAKo5W?format=jpg&name=4096x409

 

Ja stvarno ne razumem da u 2024. godini nisu imali dron jeftinjak koji nadgleda sve odozgo ili snajperiste i na nekom mestu s druge strane.

Edited by vememah
  • +1 6
Link to comment

Nista, da se pravi fikus ili filadendron i da se ne mesa u svoj posao u naredne 4 godine, kao i trenutni predsednik, pa se valjda ti "propusti" vise nece desavati...

  • +1 1
Link to comment

Meni je žao ovih nevinih, ali ne mogu da izbacim iz glave da pored svih stvari i događaja, svih epiteta koji ga opisuju, lik je još tolika talija da ga metak tek okrzne po uvetu. Ja bih nekom ćori s artitrisom koji bi me promašio za 3 metra ušetao u headshot.

  • +1 3
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
5 minutes ago, Tutankamon said:

Nista, da se pravi fikus ili filadendron i da se ne mesa u svoj posao u naredne 4 godine, kao i trenutni predsednik, pa se valjda ti "propusti" vise nece desavati...

 

Insajd dzab :isuse:

 

O jbt

Link to comment

E sad ovo je možda tema za topic za sebe ali šta mislite da bi se desilo da je atentat bio uspešan, ovako kasno pred izbore?

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

E sad ovo je možda tema za topic za sebe ali šta mislite da bi se desilo da je atentat bio uspešan, ovako kasno pred izbore?

I ovako je gadno. Tek bi bilo sranja i pravih pobuna da je uspeo.

  • +1 3
Link to comment

 

2 hours ago, Lancia said:

Ne kapiram sto je kalibar metka bitan u prici o atentatu.

 

Bitan je samo zato što Roger Sanchez sinoć pusti bućku o bezazlenom metku iz vazdušne puške i ode na spavanje snom pravednika, a ovde ljudi krenu da se objašnjavaju da li je .22LR isto što i 5.6×15mmR.

 

  • +1 4
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, vememah said:

 

 

lost likely je typo, treba most likely

 

 

 

GScZoKfWAAAXF8M?format=jpg&name=4096x409

 

Ja stvarno ne razumem da u 2024. godine nisu imali dron jeftinjak koji nadgleda sve odozgo ili snajperiste na bar još par mesta.

Meni pre svega nije jasno da se ti na toj livadi u nekoj vukojebini uopste popnes na krov objekta koji je prvi do Trampove bine, ne racunajuci onaj gde su bili snajperisti iz obezbedjenja. Nije mi bitno to da li je drvo ili nije drvo.

 

Nije on Dobrica Veselinovic nego glavni opozicioni kandidat u najmocijoj zemlji sveta.

 

Kako uopste ne cuvaju pristup takvim zgradama?

 

Ispred bine ogromna livada i nekoliko objekata i lik sa puskom tj. verovatno nekom ogromnom torbom seta tu i ulazi u jedan od objekata i niko ne izvaljuje.

 

Ili ako je dosao ranije, da nisu proverili sve objekte, a ima ih samo par koliko vidim.

 

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Tutankamon said:

Nista, da se pravi fikus ili filadendron i da se ne mesa u svoj posao u naredne 4 godine, kao i trenutni predsednik, pa se valjda ti "propusti" vise nece desavati...

 

Ali bukvalno se nije mešao u svoj posao četiri godine. Od svih fantazmagoričnih najava kako će da "drain the swamp" i "lock her up" ostvario je ravno nula, što je mogao i da očekuje svako ko je iole obraćao pažnju o kakvom se empty vessel od čoveka radi.

 

Ne znam da li se sećaš onih fantazija o masovnom hapšenju svih holivudskih pedofila i Obaminog adrenochrome klana, kako je Tramp to u stvari već obavio samo ne sme da se zna, kriju od medija da se javnost ne uznemiri?

 

  • +1 2
Link to comment

Ima svedočenja da je neposredno pred pucanje neko upozoravao lokalne pandure/šerife, i da to nije stiglo do specijalaca istog momenta, već je prošlo ispod 60s i da je atentat izveden.

Kiks svih službi na kub!

Link to comment

I izgleda da je okrenuo glavu delić sekunde nakon pucnja te je zato okrznuto uho. Inače bi ga ustrelio u glavu direktno.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Caligula said:

 

Insajd dzab :isuse:

 

O jbt

Ja ne kazem da je ovaj ubica vrbovan od strane CIA-a da ubije Trampa, nego je jednostavno njegovo obezbedjenje dozvolilo da ovaj skoro bude ubijen. Imas sigurno ne desetine takvih likova koji bi bili u stanju da pucaju na Trampa, Bajdena, Hilari...

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...