Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Dobro, preziveo je, realno zamalao. Sad ako je pametan da ne daje vise onakve izjave protiv rata u Ukrajini pa ce i da pretekne, i to je to.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, Sestre Bronte said:

jedino logično objašnjenje je da se zelenski uplašio da će da pobedi tramp i prekine rat

 

7 minutes ago, Mel said:

Sad ako je pametan da ne daje vise onakve izjave protiv rata u Ukrajini pa ce i da pretekne, i to je to.

SNGiGPW47wUlTIOGB4Zl502IHgyXG91jiayhC1JS

  • Haha 2
Link to comment
47 minutes ago, giuseppe said:

Kažu da je staklo od onog providnog 'idiota' na kojem mu se projektuje govor.

 

 

 

Link to comment

nyt je objavio sliku projektila u letu jutros. 

na stranu sto je ubijen covjek garancija postojanja metka, taman da je trampa okrznuo samo led iz ajs kafe.

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment

Kad smo kod oružija, kalibra i Pensilvanije.

 

Jos za vreme prvog Obaminog mandata sam studirao baš u Pensilvaniji. Jedna od stvari koja me je iznenadila je što sam u prvih mesec dana već video dosta ljudi u maskirnim uniformama, full vojnim rančevima i dugim cevima, kako šetaju po kampusu. Prvo sam mislio da su neki regruteri ali su bili dosta mladi + su se ubrzo pojavili i na predavanjima.

 

Ispostavilo se da je to ROTC tj neka vrsta rezervnih oficira kojima je to praktično vannastavna aktivnost jer uz to imaju svoje Majore koje uče. Inače im je obrazloženje za stalno nošenje dugih cevi i uniformi bilo da imaju jako rano ili između predavanja te ROTC vežbe pa ne stižu da ostave stvari niti da se presvuku.

 

Pri tom većina njih je bila 1-3 godine daleko od toga da može legalno da kupi pivo.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, Mel said:

Dobro, preziveo je, realno zamalao. Sad ako je pametan da ne daje vise onakve izjave protiv rata u Ukrajini pa ce i da pretekne, i to je to.

Srama bez 

Link to comment
36 minutes ago, Tresko said:

Stvarno? Ko bi rekao. Da ga je okrznuo sa nekim krupnijim metkom pola glave bi mu odneo.

Aj dobro. Gađao ga je 4,5 mm dijabolom, sve ok. 

Link to comment
Posted (edited)

Po zvaničnom saopštenju Tajne službe SAD, koje sam već kačio, jedan posetilac mitinga je poginuo, a dvoje je u kritičnom stanju, tako da se može desiti da bude čak troje poginulih. Stoga je svakako malo verovatno da je kalibar oružja naivan.

 

Evo tog saopštenja još jednom.

 

Spoiler

GSaKrFUWQAAeWjm?format=jpg&name=orig

 

Edited by vememah
  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, nautilus said:

 

vidi care, brate, prijatelju, pušku sistema mauzer, kalašnjikov, ar 15 ili čega god možeš da napraviš, a i napravljene su, u različitim kalibrima, ali to ne znači da ista puška može ispaljivati dva potpuno različita metka.

Moze, i to bas sa AR-15.

 

Prodaju se adapteri za ~$100 (adapter koji je ide u usta cijevi, i okviri koji mogu da unose metak)

CMMG Bravo .22 LR AR Conversion Kit - Shop Now | Palmetto State Armory

 

Vrlo prakticna i popularna stvar pogotovo tokom 2020.2021 jer je bila nestasica municije 5.56 i posljedicno tome je bila veoma skupa. 

Link to comment
×
×
  • Create New...