Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

13 minutes ago, Tutankamon said:

Znači, obezbeđuješ skup bivšeg predsednika Amerike, dovukao si čak i snajperiste čiji je cilj da pokriju skup i sva okolna mesta sa kojih neko može snajperom da ti pogodi štićenu metu. Sigurno je da imaš mikrofon i bubicu i da je komunkacija u realnom vremenu. Dozvoljavaš sebi da ti se nepoznato lice popne na krov sa kojeg ima pregled na binu, da izvuče nešto što liči na oružje, da se namesti, nanišani i puca i zamalo pogodi metu. Ovo je po meni drugari pokušaj ubistva deep state, nemam reči na ovakvo ponašanje. Momentom kad je taj umobolnik se popeo na krov i sekudnu nakon što je izvadio puštu trebalo je ne da ga ubiješ nego da daš tajni kod (koji valjda postoji) pa da agenti koji obezbeđuju Trampa skoče na njega i bukvalno ga u deliću sekunde obore i sklone sa nišana a tek posle gledaš šta ćeš da potenijalnim asasinom. Ti si dozvolio da ovaj puca i umalo ga ubije a pritom mi taj dečko ne izgleda kao utrenirani snaperista koji pogađa muvu u letu.

 

I angazuju coravog dvadesetogodisnjeg incela da to uradi? Kurcobolja i nece valjda je mnogo realniji scenario

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Znam, ali "promer" je kalibar, i kad se izrazava u milimetrima samo to i znaci, precnik zrna. Zato sam i rekao da je irelevantan podatak.

Zapravo, sada i to moze, fora je u izmenjivim cevima (i jos nekim adaptacijama). Moda zvana modularnost. Ali stvarno, nebitno vise, ova forenzikometrija je kao anal - ma koliko u startu bila nova i divlja, na kraju zavrsim u govnima i prici o kalibru :puke:

Za 5,56 i 223 ne moraš ništa da diraš.

Samo da se ne zajebeš pa pomisliš da umesto 223 moze 5,56

  • +1 1
Link to comment

Posle koliko vremena je CNN promenio stav o tome da je bio atentat?

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Posle koliko vremena je CNN promenio stav o tome da je bio atentat?

 

Domaća ispostava je pažljivo birala najpouzdanije izvore prilikom objavljivanja vesti o incidentu.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

 

I angazuju coravog dvadesetogodisnjeg incela da to uradi? Kurcobolja i nece valjda je mnogo realniji scenario

Promašio ga je za milimetar a ne mislim da je ciljao pola sata

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, braca said:

Aman ljudi prestanite više sa vazdušnim puškama, čoveku koji je pogodjen u publici je metak prosuo mozak, vrti se snimak svedoka sa krvavom majicom koji je bio pored… 

 

1 hour ago, napadaj said:

 

 

Nevezano za muziku već za publiku, odnosno reakciju iste. Nikako ne mogu da skapiram ako je nekome tu prosut mozak (grozno) kako ovi ljudi u publici okolo Trampa ne reaguju da beže u strahu na sve strane. Još vade i mobilne telefone da to slikaju. Nemoguće da nisu videli tu groznu scenu. Nema ih 100.000 već par hiljada ako i toliko.

  • Hvala 1
Link to comment

Najgore od svega sto je Amerika stvarno takva zemlja da ovo sve nije nemoguce, ko je bio, zna, narocito van velikih gradova.

 

Potpuno je realno da ovako neki selja uzme pusku i ode na krov i upuca Trampa, a i potpuno je realno da je njegovo obezbedjeno lakiralo nokte i skrolovalo po Instagramu.

 

Kod nas na primer je uvek bilo milion stvari, strane sluzbe, domaci zaverinici, milion ljudi upleteno... kod njih mi nije nerealno da je stvarno bilo kao sto ce napisati u zvanicnoj verziji.

Link to comment
6 minutes ago, JozoMujica said:

 

Domaća ispostava je pažljivo birala najpouzdanije izvore prilikom objavljivanja vesti o incidentu.

 

 

Ali komadići stakla, samo gde nadjose staklo bilo gde u okolini?

  • +1 1
Link to comment

Što se tiče priče oko kalibra, korišćen je kalibar koji se uklapa u ove brojeve. To sam vam rešio.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Okamova oštrica je danas nešto nedokučivo za wannabe duhovite forumaše/društvenomrežnjake.

 

 

Ili selektivno dokucivo, onda kad se uklapa u zeljeni narativ

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Ali komadići stakla, samo gde nadjose staklo bilo gde u okolini?

 

Tako rekao poverljivi izvor.

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Ali komadići stakla, samo gde nadjose staklo bilo gde u okolini?

gadjao ga pijani maga teglom munsajna, kao nije moguce?

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...